SPORT LA TV/ Program TV 20-26 ianuarie

0
115

MARŢI

04.00 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
10.30 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
15.00 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport CE, Dans, programul impus
19.00 Volei feminin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Metal Galaţi – Fakro Muszyna
19.15 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport CE, perechi, programul scurt
20.30 Baschet DIRECT
Sport Klub NCAA; Louisville – Pitsburgh
21.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Turneu amical Tenerife,
Las Palmas – Şahtior
22.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Cupa Ligii Angliei:
Man. United – Derby County
23.15 Fotbal american DIRECT
Sport 1 NFL; play-off

MIERCURI

03.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Minessota – Los Angeles
04.00 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
10.30 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
15.00 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport CE, masculin, program scurt
16.00 Handbal masculin DIRECT
TVR 2 Campionatul Mondial:
România – Australia
18.00 Handbal DIRECT
Sport 1 Campionatul Mondial:
Ungaria – Argentina
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa Italiei, sferturi
18.30 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport CE, perechi, program liber
20.00 Handbal masculin DIRECT
Sport 1 Campionatul Mondial:
Slovacia – Franţa
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Cupa Ligii Angliei:
Burnley – Tottenham Hotspur
22.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa Italiei, sferturi

JOI

02.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Philadelphia – Atlanta
04.00 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
10.30 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
15.15 Biatlon DIRECT
Eurosport Cupa Mondială
18.00 Handbal masculin DIRECT
TVR 2 Campionatul Mondial:
România – Slovacia
20.00 Handbal masculin DIRECT
Sport 1 Campionatul Mondial:
Ungaria – Franţa
20.15 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport CE, masculin, program liber

VINERI

04.00 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
10.30 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
11.00 Schi alpin DIRECT
Eurosport 2 Cupa Mondială Cortina
dAmpezzo Feminin coborâre
15.15 Biatlon DIRECT
Eurosport Cupa Mondială
20.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga:
Stuttgart – Werder Bremen
20.15 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport CE, dans, programul liber
21.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa Angliei,
Derby – Nottingham Forest
22.00 Rugby DIRECT
Sport 1 Heineken Cup, etapa a 6-a

SÂMBĂTĂ

04.00 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
10.30 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
11.00 Schi alpin DIRECT
Eurosport 2 Cupa Mondială Cortina
dAmpezzo, Feminin, coborâre
12.30 Schi alpin DIRECT
Eurospor t Cupa Mondială, Kitzbuehl,
coborâre, masculin
14.30 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport CE, Feminin programul liber
14.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Aberdeen – Rangers
14.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa Angliei,
Hartepool – West Ham
16.30 Baschet masculin DIRECT
Telesport Gaz Metan Mediaş – CSU Braşov
17.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa Angliei,
Kettering – Fulham
17.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Celtic – Hibernian
19.00 Rugby DIRECT
Sport 1 Heineken Cup, etapa a 6-a
19.15 Fotbal DIRECT
Sport Klub Man. United – Tottenham
20.30 Handbal masculin DIRECT
Sport 1 Meci de la CM
21.15 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol, semifinală
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I
22.00 Trial DIRECT
Eurosport 2 CM sală, Marsilia

DUMINICÄ‚

04.00 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
10.15 Schi alpin DIRECT
Eurosport 2 Cupa Mondială Cortina dAmpezzo
10.30 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
13.15 Schi alpin DIRECT
Eurosport 2 Cupa Mondială Cortina dAmpezzo
14.00 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Kitzbuhel
14.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Eredivisie: PSV – NAC Breda
15.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa Angliei: Cardiff – Arsenal
16.00 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport CE, Gala Laureaţilor
16.00 Rugby DIRECT
Sport 1 Heineken Cup, etapa a 6-a
17.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport Energia Rovinari – CSU Ploieşti
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa Angliei:
Liverpool – Everton
20.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Grecia, Aris – PAOK Salonic
20.00 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol, semifinală
22.00 Auto DIRECT
Eurosport 2 Cursa de 24 ore de la Daytona
23.30 Baschet DIRECT
Sport Klub NCAA, Pittsburgh – Syracuse

LUNI

04.00 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
10.00 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here