SPORT LA TV/ Program TV 2-8 septembrie

0
62

MARŢI

04.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
17.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
18.30 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
19.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Steaua – HV Piteşti
21.00 Atletism DIRECT
Eurosport 2 Grand Prix Lausanne
21.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Retragerea lui Oliver Kahn:
Bayern Munchen – Germania

MIERCURI

04.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
17.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
18.30 Tenis DIRECT
Eurosport US Open

JOI

04.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
17.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
19.15 Tenis DIRECT
Eurosport US Open

VINERI

04.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
19.00 Handbal DIRECT
Sport.ro Preliminarii Liga Campionilor:
Steaua – Sasja
20.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Califi cări CE U-21:
Anglia – Portugalia
21.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
21.00 Atletism DIRECT
Sport IAAF Golden League
21.30 Rugby DIRECT
Eurosport TOP 14

SÎMBÄ‚TÄ‚

11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
Sportul Studenţesc – Prefab
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
Delta Tulcea – Ceahlăul
14.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Belgiei,
califi cări
15.00 Handbal DIRECT
Eurosport 2 Liga Campionilor, preliminarii
15.00 Atletism D IRECT
Telesport IAAF Paris
16.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Preliminarii Liga Campionilor:
Sasja – Steaua
16.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga: Schale – Bochum
17.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
17.15 Baschet feminin DIRECT
Telesport Preliminarii CE:
România-Slovacia
17.30 Rugby DIRECT
Eurosport 2 TOP 14: Perpignan – Paris
18.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Preliminarii CE U-21:
Bosnia – România
19.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
20.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport Preliminarii CE: România-Cipru
20.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Austria: Linz – Rapid Viena
21.00 Fotbal DIRECT
Antena 1 Preliminarii CM 2010:
România – Lituania
21.30 Fotbal DIRECT
Sport.ro Preliminarii CM: Austria – Franţa
23.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Preliminarii CM 2010:
Spania – Bosnia

DUMINICÄ‚

00.20 Fotbal DIRECT
Sport.ro Brazilia: Fluminense – Gremio
03.00 Tenis DIRECT
Eurosport US Open
11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
U Cluj – Liberty Oradea
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a: Jiul – CFR Timişoara
14.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Belgiei
15.00 Handbal masculin DIRECT
Eurosport 2 Liga Campionilor, preliminarii
16.00 Volei masculin DIRECT
Eurosport Circuitul Mondial, fi nala Mallorca
17.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
18.00 Rugby DIRECT
Sport 1 Anglia, Gloucester – Leicester
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga:
Bayern Munchen – Hertha
18.30 Atletism DIRECT
Eurosport Marele Premiu IAAF Rietti
19.00 Fotbal DIRECT
Telesport Preliminarii CM:
Arabia Saudită – Iran
23.00 Fotbal american DIRECT
Sport 1 NFL: San Diego – Carolina
23.30 Tenis DIRECT
Eurosport US Open

LUNI

12.00 Atletism DIRECT
Eurosport Jocurile Paralimpice de la Beijing
17.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
20.00 Fotbal pe plajă DIRECT
Eurosport 2 Circuitul mondial, Cordoba:
Spania – Franţa

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here