SPORT LA TV/ Program TV 2 – 8 decembrie

0
61

MARŢI

19.00 Hochei DIRECT
Sport 1 Liga Mol: Ujpest – Steaua
19.30 Baschet masculin DIRECT
Eurosport 2 EuroCup:
Turow (Pol) – Charleroi (Belgia)
20.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub 2. Bundesliga:
St Pauli – Ingolstadt
21.30 Baschet masculin DIRECT
Eurosport 2 EuroCup:
Gran Canaria (Spa)-Lietuvos (Lit)
21.45 Handbal masculin DIRECT
Telesport Liga Asobal:
Fraikin Gran. – FC Barcelona
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Cupa Ligii: Arsenal – Burnley

MIERCURI

16.00 Polo DIRECT
TVR 2 Steaua – CSM Oradea
18.15 Biatlon DIRECT
Eurosport Cupa Mondială din Suedia
19.00 Baschet feminin DIRECT
Telesport Cupa României:
LMK Sf. Gheorghe – MCM Tîrgovişte
19.15 Hanbdal feminin DIRECT
TVR 2 CE, România – Ungaria
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Cupa UEFA:
Manchester City – PSG

JOI

16.00 Polo DIRECT
TVR 2 Steaua – CSM Oradea
18.45 Biatlon DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Suedia
21.00 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport CM U-20 în Chile Semifinale
21.00 Volei feminin DIRECT
Eurosport 2 CN Italia
21.45 Fotbal DIRECT
Telesport Meci din Cupa UEFA
21.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa UEFA: Aston Villa – Zilina
23.30 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Beever Creek

VINERI

19.00 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa MondialăTrondheim
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CN, Gaz Metan – CSU Sibiu
19.15 Handbal feminin DIRECT
TVR 2 CE, România – Franţa
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundeliga:
Bayern Munchen – Hoffeinheim
21.30 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Lake Louise,
coborîre feminin
22.00 Rugby DIRECT
Sport 1 Cupa Heineken: Ulster – Llaneli

SÎMBÄ‚TÄ‚

08.00 Navigaţie DIRECT
Eurosport Cupa Musonului Terengganu
Malaezia
11.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Minaur B. M. – Dinamo Baumit
12.45 Biatlon DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Suedia
13.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro HCM Constanţa – Energia
Lignitul Tg. Jiu
14.30 Nataţie DIRECT
Telesport FINA Syncro
15.30 Rugby DIRECT
Sport 1 Cupa Heineken
Leinster – Castres
16.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga: Karlsruhe – Werder
17.00 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Norvegia,
echipe
17.00 Baschet feminin DIRECT
Telesport BCT Alexandria –
LMK Sf. Gheorghe
17.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Rangers – Hamilton
18.15 Floorball DIRECT
Eurosport 2 CM Cehia
19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga:
Bielefeld – Dortmund
19.30 Handbal masculin DIRECT
Telesport Liga Asobal:
Ciudad Real – Fraikin Granollers
20.00 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială
Beaver Creek Masculin Super-G
21.30 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Lake Louise,
coborîre feminin
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I

DUMINICÄ‚

04.00 Boxbuster DIRECT
Sport.ro Oscar De La Hoya –
Manny Pacquiao
08.30 Navigaţie DIRECT
Eurosport Cupa Musonului Terengganu
Malaezia
11.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro HC Odorhei – Steaua Bucureşti
12.30 Floorball DIRECT
Eurosport 2 CM Cehia
14.14 Rugby DIRECT
Sport 1 Cupa Heineken:
Stade Francais – Harlequins
14.30 Nataţie DIRECT
Telesport FINA Syncro
14.45 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Norvegia DT 131
15.00 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol: Steaua – DAB Docler
16.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Hibernian – Celtic
16.30 Rugby DIRECT
TVR 2 Selecţionata Bucureşti –
Selecţionata Petrarca
17.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CN, CSU Braşov – CS Otopeni
18.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga: Koln – Hamburg
18.15 Floorball DIRECT
Eurosport 2 CM Cehia
19.00 Handbal masculin DIRECT
Telesport Liga Asobal:
Real Ademar – FC Barcelona
19.45 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondiaală Lake Louise
Feminin, Super-G
20.00 Rugby DIRECT
Sport 1 Cupa Heineken:
Bath Rugby – Glasgow
20.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga:
Wolfsburg – Hannover
20.30 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport 2 CM U-20, finala mică
21.15 Handbal feminin DIRECT
TVR 2 CE, România – Danemarca
21.45 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Portugalia
22.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub 2. Bundesliga:
Duisburg – Kaiserslautern
23.15 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport CM U-20, finala

LUNI

13.00 Curling DIRECT
Eurosport CE Suedia
19.00 Fotbal
Eurosport Eurogoluri
21.00 Sporturi de contact
Eurosport Fight Club

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here