SPORT LA TV/ Program TV 19 – 25 mai

0
66

Marţi

14.00 Tenis masculin DIRECT
Telesport ATP World Cup
16.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Italiei

Miercuri

02.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, play-off
14.00 Tenis masculin DIRECT
Telesport ATP World Cup
16.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Italiei
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CN, Finala
20.50 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor Asiei,
Al Hilal – Pakhtor
21.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Cupa UEFA, finala: Werder
Bremen – Şahtior Donetk

Joi

13.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Varşovia
13.00 Tenis masculin DIRECT
Telesport ATP World Cup
16.30 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Italiei
19.00 Baschet feminin DIRECT
Telesport BC MCM Târgovişte – LMK Sfântu Gheorghe

Vineri

01.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Copa Libertadores:
Boca Juniors – Defensor
13.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Varşovia
14.00 Tenis masculin DIRECT
Telesport ATP World Cup
16.30 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Italiei
18.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, FC Braşov – Oţelul Galaţi
20.30 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport Cupa UEFA, finala: Duisburg –
Zvezda 2005
21.00 Polo DIRECT
Eurosport Euroliga, semifinale
21.00 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga I, FC Timişoara – Steaua
22.00 Rugby DIRECT
Sport Klub Super League, Wolves – Wigan
23.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Argentina

Sâmbătă

11.00 Rugby DIRECT
TVR 2 Divizia naţională, Steaua – Baia Mare
12.45 Tenis masculin DIRECT
Telesport ATP World Cup
13.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Varşovia
13.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 J-League: Jef United
Chiba – Yokohama F Marinos
14.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Calificări Marele Premiu Monaco
16.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Italiei
16.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga, 3 meciuri,
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CN, Finala
19.00 Rugby DIRECT
Sport 1 Heineken Cup, finala
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I,
Gaz Metan – Gloria Bistriţa
21.00 Polo DIRECT
Eurosport 2 Euroliga, finala
21.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, Rapid – U. Craiova

Duminică

05.00 Sporturi de contact DIRECT
Telesport UFC
12.00 Tenis DIRECT
Eurosport Roland Garros
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a Astra Sport Bets, FC
Târgu Mureş – Unirea Alba Iulia
14.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu Monaco
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, FC Argeş – CFR Cluj
17.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Italiei
18.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Challenge Cup, finala, tur:
UCM Reşiţa – U. Suceava
18.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Premier League,
Hull City – Manchester United
18.30 Tenis DIRECT
Eurosport Roland Garros
19.45 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor, finala, tur:
THW Kiel – Ciudad Real
20.00 Indycar DIRECT
Sport Klub Indianapolis
20.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, Unirea Urziceni – Dinamo
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I

Luni

12.00 Tenis DIRECT
Eurosport Roland Garros
16.30 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Italiei
20.00 Tenis DIRECT
Eurosport Roland Garros

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here