SPORT LA TV/ Program TV 18-24 noiembrie

0
46

MARTI

16.15 Fotbal
Eurosport Eurogoluri
19.00 Hochei DIRECT
Sport 1 Dab. Docler – SC Csíkszereda
19.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci amical: Ultimul meciul de
retragere al lui Viorel Moldovan

MIERCURI

14.00 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol: Steaua – Ferencvaros
14.00 Fotbal DIRECT
TVR 2 Meci amical: România – Bulgaria
16.15 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Steaua – CSM Medgidia
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CN, BC Tg. Mureş – U Mobitelco Cluj
19.00 Baschet feminin DIRECT
Sport 1 Euroliga: Sopron – Riga
20.00 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport CM U-20: Franţa – SUA
20.30 Fotbal DIRECT
Antena 1 Meci amical:
România – Georgia
21.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci amical: Germania – Anglia
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci amical: Olanda – Suedia

JOI

19.30 Handbal masculin DIRECT
Eurosport 2 Liga Campionilor: Wisla Plock
(Polonia) – Rhein-Neckar Lowen (Germania)
21.00 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport CM U-20: Mexic – Norvegia
00.00 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport CM U-20: Congo – Germania

VINERI

01.30 Fotbal american DIRECT
Sport 1 Meci din NFL
14.00 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga naţională: Braşov – Steaua
14.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Spartak Varna – Lokomotiv Sofia
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Pandurii – CFR Cluj
17.00 Tenis DIRECT
Telesport Cupa Davis: Argentina – Spania
19.00 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Trofeul Carpaţi:
România – Germania
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga I: U.Craiova – Steaua
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga: Karlsruhe – Dortmund
22.00 Rugby DIRECT
Sport 1 Gloucester Rugby – Bristol Rugby
22.00 Rugby DIRECT
Eurosport 2 Top 14: Paris – Castres

SAMBATA

10.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Cupa Mondială pe velodrom
11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a, FC Ploieşti –
Ceahlăul Piatra Neamţ
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a, Dinamo II – D. Galaţi
14.00 Fotbal DIRECT
GSP TV FC Braşov – Dinamo
14.00 Hochei DIRECT
Sport KLub Liga Mol: Sport Club Miercurea
Ciuc – HC Csikszereda
14.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 St Mirren – Celtic
15.45 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport Mare Premiu Moscova
16.30 Rugby DIRECT
Sport 1 Meic test: Anglia – Afric de Sud
16.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga:
Bayern MÏ”¹nchen – Cottbus
16.30 Baschet feminin DIRECT
Telesport CN, BCT Tîrgovişte – ICIM Arad
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Gloria Buzău – Poli Iaşi
17.30 Volei feminin DIRECT
Eurosport 2 Italia: Bergamo – Novara
18.00 Tenis DIRECT
Telesport Cupa DAVIS: Argentina – Spania
18.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Rangers – Aberdeen
19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga:
Wolfsburg – Stuttgart
19.00 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Trofeul Carpaţi:
România – Ucraina
19.30 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport Mare Premiu Moscova
21.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Rapid – FC Vaslui
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Ligue I: PSG – Lyon
23.00 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport CM U-20, Nigeria – Anglia

DUMINICA

00.20 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Brazilia
11.00 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Trofeul Carpaţi:
Romînia – Croaţia
13.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Cehovski Medvedi – Steaua
14.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
Gaz Metan Mediaş – Farul
15.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
CFR Timişoara – FCM Târgu Mureş
15.00 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol: Steaua –
Sport Club MIercurea Ciuc
15.30 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport Mare Premiu Moscova,
gala demonstrativă
16.00 Tenis DIRECT
Telesport Cupa DAVIS, Argentina – Spania
16.00 Scrimă DIRECT
Eurosport 2 Masters Levallois
16.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Eredivisie: PSV – Heracles
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
CS otopeni – Gloria Bistriţa
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga:
Hamburg – Werder Bremen
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Ligue I: Monaco – Le Mans
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
FC Argeş – Oţelul Galaţi
20.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Grecia: Skoda Xanthi – Aris
20.00 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport CM U-20: Mexic – Brazilia
20.30 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol:
HC Csikszereda – Progym
21.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
Unirea Urziceni – FC Timişoara
21.45 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Portugalia
22.20 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Argentina
23.00 Fotbal F. DIRECT
Eurosport CM U-20: Germania – Japonia
23.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din NFL

LUNI

18.30 Baschet DIRECT
Telesport CN, Gaz Metan – BC Piteşti
19.00 Baschet f. DIRECT
Eurosport 2 EuroCup: Lietuvos Rytas (Lituania) –
ASVEL (Franţa)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here