SPORT LA TV/ Program TV 16-22 septembrie

0
46

MARŢI

15.30 Ciclism DIRECT
Eurosport 2 Turul Poloniei
17.30 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor: Chelsea – Bordeaux
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Camionilor: AS Roma – CFR Cluj

MIERCURI

15.30 Ciclism DIRECT
Eurosport 2 Turul Poloniei
17.30 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport Preliminarii CE:
România – Elveţia
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Lyon – Fiorentina
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campionilor:
Steaua – Bayern MÏ”¹nchen

JOI

15.30 Ciclism DIRECT
Eurosport 2 Turul Poloniei
17.30 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
19.55 Fotbal DIRECT
TVR 1 Cupa UEFA: Wolfsburg – Rapid
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Cupa UEFA:
NEC Nijmegen – Dinamo

VINERI

12.00 Tenis DIRECT
TVR 1 Cupa Davis: România – India
15.30 Ciclism DIRECT
Eurosport 2 Turul Poloniei
17.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din 2.Bundesliga
21.30 Rugby DIRECT
Eurosport 2 TOP 14

SÎMBÄ‚TÄ‚

07.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Tokyo
11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a: Petrolul – Ceahlăul
11.05 Rugby DIRECT
TVR 2 Divizia Naţională: Farul – U.Cluj
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
Progresul – Dunărea Giurgiu
13.10 Polo DIRECT
TVR 2 Liga naţională:
Steaua – Astra Arad
14.00 Tenis DIRECT
TVR 1 Cupa Davis: România – India,
meciul de dublu
15.15 Atletism DIRECT
Eurosport Golden Grand Prix Shanghai
15.30 Ciclism DIRECT
Eurosport 2 Turul Poloniei
16.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga
17.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Oţelul – Gloria Bistriţa
17.15 Handbal DIRECT
Eurosport 2 Trofeul Campionilor:
Veszprem- HSG Nordhorn
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: FC Argeş – Gloria Buzău
19.00 Handbal DIRECT
Eurosport Trofeul Campionilor:
THW Kiel – BM Ciudad Real
19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Altach – Austria Viena
21.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
Pandurii Tg.Jiu – CS Otopeni

DUMINICÄ‚

00.20 Fotbal DIRECT
Sport.ro Brazilia
Atletico Mineiro – Nautico Recife
07.00 Tenis DIRECT
Eurosport 2 Turneul WTA de la Tokyo
11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a: UTA – Liberty Oradea
12.00 Tenis DIRECT
TVR 1 Cupa Davis: România – India, 2
meciuri de simplu
13.00 Auto DIRECT
Eurosport CM turisme,
Grand Prix-ul Europei
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a: Sportul – FC Ploieşti
13.10 Polo DIRECT
TVR 2 Liga Naţională: Rapid – CSU Cluj
15.00 Auto DIRECT
Sport Klub DTM Barcelona
15.30 Karting DIRECT
Eurosport CM La Conca, Italia
16.00 Handbal DIRECT
Eurosport 2 Trofeul Campionilor, Finala
16.15 Auto DIRECT
Eurosport CM turisme,
Grand Prix-ul Europei
17.15 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Spaniei
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: FC Timişoara – FC Vaslui
19.00 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Rulmentul Bv – U. Jolidon Cluj
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga I:
Steaua – Gaz Metan Mediaş
22.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Argentina:
River Plate – Velez Sarsfield
21.45 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: CFR Cluj – Farul Constanţa

LUNI

17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: FC Braşov – Rapid
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
Unirea Urziceni – U.Craiova
20.45 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Dinamo – Poli Iaşi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here