SPORT LA TV/ Program TV 16-22 decembrie

0
82

MARŢI

15.30 Snooker DIRECT
Eurosport Campionatul Britanic
18.00 Baschet DIRECT
Eurosport EuroCup:
BC Khimki (Rusia) – Besiktas (Turcia)
19.00 Volei feminin DIRECT
Sport.ro Cupa Challenge : CSU Târgu
Mureş – Rocheville le Cannet
19.45 Snooker DIRECT
Eurosport Campionatul Britanic
21.00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 EuroCup: Bilbao (Spania) –
CEZ Nymburk (Cehia)
21.30 Volei feminin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Volley Bergamo – Metal Galaţi
21.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub: Blyth Spartans – Bournemouth

MIERCURI

02.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Carolina – Montreal
12.30 Fotbal DIRECT
Sport.ro FIFA Club World Cup Japan 2008:
LDU Quito – Pachuca/Al Ahly
16.00 Snooker DIRECT
Eurosport Campionatul Britanic
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa Italiei: Fiorentina – AC Torino
19.00 Volei feminin DIRECT
Sport.ro Challenge:
Unic Piatra Neamţ- USS Albi
21.45 Fotbal DIRECT
Telesport Cupa UEFA: Deportivo – Nancy
22.00 Snooker DIRCET
Eurosport Campionatul Britanic
22.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa Italiei: Roma – Bologna
22.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Estrela Amadora – FC Porto

JOI

09.30 Fotbal DIRECT
Sport.ro Fotbal FIFA Club World Cup
Japan 2008
12.30 Fotbal DIRECT
Sport.ro FIFA Club World Cup Japan 2008
17.00 Snooker DIRECT
Eurosport Campionatul Britanic
19.00 Volei feminin DIRECT
Sport.ro Cupa CEV:
Ştiinta Bacău – Asystel Novara
21.00 Snooker DIRECT
Eurosport Campionatul Britanic
21.45 Fotbal DIRECT
Telesport Meci din Cupa UEFA
21.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa UEFA:
NEC Nijmegen – Udinese
23.00 Fotbal American DIRECT
Sport 1 Meci din NFL

VINERI

02.15 Hochei DIRECT
Sport 1 NFL, Philadelphia – Cleveland
11.45 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială St. Moritz,
Feminin combinată coborâre
13.15 Schi alpin DIRECT
Eurosport 2 Cupa Mondială Val Gardena
Masculin Super-G
14.30 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială St. Moritz,
Feminin, combinata alpină, slalom
15.30 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Engelberg, Calif.
16.30 Snooker DIRECT
Eurosport Campionatul Britanic
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport Energia Rovinari –
U. Mobitelco Cluj-Napoca
21.00 Snooker DIRECT
Eurosport Campionatul Britanic
21.30 Rugby DIRECT
Eurosport 2 TOP 14, Dax – Clermont

SÂMBĂTĂ

11.45 Schi alpin DIRECT
Eurosport 2 Cupa Mondială St. Moritz
Feminin coborâre
13.00 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Val Gardena,
13.00 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Oltchim – Hidrocons Buzău
14.00 Snowboard DIRECT
Eurosport 2 Cupa Mondială Arosa
14.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Hamilton – Motherwell
14.45 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Engelberg
16.45 Rugby DIRECT
Sport 1 Campionatul Guinness:
Bath – Sale Sharks
17.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CN, CSU Sibiu – CS Otopeni
17.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga:
Bayern Munchen – Hamburger
17.30 Snooker DIRECT
Eurosport Campionatul Britanic
19.00 Handbal masculin DIRECT
Telesport Lisa Asobal
19.00 Boxbuster DIRECT
Sport.ro Titlul mondial WBA:
Valuev – Hollyfield
19.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Sheffield United – Crystal Palace
19.25 Fotbal DIRECT
TVR 2 Emisiune: Replay
20.00 Volei DIRECT
Eurosport 2 CN Italia, Pesaro – Bergamo
21.00 Snooker DIRECT
Eurosport Campionatul Britanic
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I

DUMINICÄ‚

09.30 Fotbal DIRECT
Sport.ro FIFA Club World Cup Japan 2008:
Finala mică
12.30 Fotbal DIRECT
Sport.ro FIFA Club World Cup Japan 2008:
Finala
13.15 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială St. Moritz,
Feminin, Super-G
14.00 Snowboard DIRECT
Eurosport 2 Cupa Mondială Arosa
14.45 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Engelberg
15.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Eredivisie: PSV – Feyenoord
16.15 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Rulmentul Braşov –
Rapid Bucureşti
17.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CSU Sibiu – CS Otopeni
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga:
Leverkusen – Dortmund
18.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I
18.30 Snooker DIRECT
Eurosport Campionatul Britanic
19.25 Fotbal DIRECT
TVR 2 Emisiune: Replay
19.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga:
Hannover – Mgladbach
20.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Olympiakos – Thrasivoulos
22.00 Snooker Direct
Eurosport Campionatul Britanic

LUNI

20.30 Echitatie DIRECT
Eurosport Sărituri peste obstacole Londra
21.30 Fotbal DIRECT
Eurosport Turneu demonstrativ
Milano în Italia

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here