SPORT LA TV/ Program TV 14 – 20 octombrie

0
48

MARŢI

12.00 Tenis DIRECT
Sport.ro ATP Master Series Madrid
15.30 Snooker DIRECT
Eurosport Grand Prix Glasgow
16.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Cupa României:
Sportul – Steaua
18.30 Hochei DIRECT
HC Csikszereda – Miercurea Ciuc
19.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro UCM Reşiţa – HCM Constanţa
19.00 Handbal feminin DIRECT
TVR 2 Cupa Mondială:
România – Norvegia
19.30 Baschet DIRECT
Eurosport Meci din Eurocup
21.00 Tenis DIRECT
Sport.ro ATP Master Series Madrid
21.00 Snooker DIRECT
Eurosport Grand Prix Glasgow
21.45 Fotbal DIRECT
Play-off U-21: Anglia – Ţara Galilor

MIERCURI

02.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Atlanta Trashers –
Minnesota Wild
12.00 Tenis DIRECT
Sport.ro ATP Master Series Madrid
15.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Zurich
16.45 Snooker DIRECT
Eurosport Grand Prix Glasgow
17.00 Handbal feminin DIRECT
TVR 2 Cupa Mondială:
Suedia – România
19.15 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Zurich
21.00 Snooker DIRECT
Eurosport 2 Grand Prix Glasgow
21.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Preliminarii CM 2010:
Germania – Ţara Galilor
21.30 Fotbal DIRECT
Sport.ro Preliminarii CM 2010:
Austria – Serbia

JOI

02.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, New York Rangers –
Buffalo Sabres
12.00 Tenis DIRECT
Sport.ro ATP Master Series Madrid
15.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Zurich
15.00 Handbal feminin DIRECT
TVR 2 Cupa Mondială:
Germania – România
16.30 Futsal DIRECT
Eurosport 2 Cupa Mondială Brazilia,
semifinala 1
16.45 Snooker DIRECT
Eurosport Grand Prix Zurich
17.00 Baschet feminin DIRECT
Sport 1 Supercupa Europei:
Spartak M. – Berreta Famila
18.30 Futsal DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Brazilia
20.30 Fotbal DIRECT
Antena 1 Cupa României: Petrolul – Rapid
21.00 Tenis DIRECT
Sport.ro ATP Master Series Madrid
21.00 Snooker DIRECT
Eurosport Grand Prix Glasgow
21.30 Handbal DIRECT
Eurosport Liga Campionilor

VINERI

08.00 Motociclism DIRECT
Eurosport CM, etapa din Malaezia,
antrenamente
15.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Zurich
15.00 Tenis DIRECT
Sport.ro ATP Master Series Madrid
15.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Oţelul – Steaua
18.30 Hochei DIRECT
Liga Mol:
Steaua – Progym Gheorgheni
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
Gloria Buzău – CS Otopeni
19.30 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Zurich
21.00 Snooker DIRECT
Eurosport Grand Prix Glasgow
21.00 Tenis DIRECT
Sport.ro ATP Master Series Madrid
21.30 Fotbal DIRECT
Bochum – Moengladbach
22.00 Rugby DIRECT
Sport 1 Cupa Europei Heineken:
Glasgow – Stade Toulouse

SÎMBÄ‚TÄ‚

08.00 Motociclism DIRECT
TVR 1 CM, etapa din Malaezia,
calificări
09.00 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Chinei,
calificări
11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a: Progresul – Buftea
14.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Inverness – Celtic
14.30 Tenis DIRECT
Sport.ro ATP Master Series Madrid,
semifinala 1
14.30 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Zurich
14.45 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Premier League:
Middlesbrough – Chelsea
16.15 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Lombardiei
16.30 Fotbal DIRECT
Bundesliga:
Karlsruhe – Bayern Munchen
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Farul – Poli Timişoara
17.00 Tenis DIRECT
Sport.ro ATP Master Series Madrid,
semifinala 2
17.30 Rugby DIRECT
Sport 1 Cupa Europei Heineken:
Ospreys – Perpignan
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Poli Iaşi – FC Braşov
19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga: Hertha – Stuttgart
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport U.Mobitelco – Dinamo
19.30 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Premier League:
Manchester United – WBA
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Meci din Liga I
21.30 Snooker DIRECT
Eurosport Grand Prix Glasgow
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Ligue I: Lyon – Lille

DUMINICÄ‚

00.20 Fotbal DIRECT
Sport.ro Brazilia: Botafogo – Santos
05.45 Motociclism DIRECT
Eurosport CM, etapa din Malaesia
10.00 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Chinei
11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a: Forex – Petrolul
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a: Sportul – Ceahlăul
14.30 Tenis DIRECT
Eurosport Turneu WTA Zurich
15.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: U.Craiova – Pandurii Tg.Jiu
15.00 Fotbal DIRECT
Bundesliga.2:
1860 Munchen – Greuter Furth
16.30 Rugby DIRECT
TVR 2 Cupa Challenge:
Stejarii Buc. – Worcester W.
16.30 Futsal DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Brazilia, finala
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: FC Vaslui – FC Argeş
17.00 Tenis DIRECT
Sport.ro ATP Master Series Madrid, finala
17.10 Handbal feminin DIRECT
TVR 1 Cupa Mondială, finala
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga:
Hamburg – Schalke 04
18.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Stoke – Tottenham
18.00 Fotbal DIRECT
Ligue I: Auxerre – Rennes
18.30 Nataţie DIRECT
Telesport FINA Durban
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Rapid – Gaz Metan
19.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Steaua – Cehovski Medvedi
22.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro River Plate – Boca Juniors
23.00 Fotbal american DIRECT
Sport 1 Meci din NFL

LUNI

19.00 Fotbal
Eurosport Eurogoluri
21.00 Handbal
Eurosport 2 Magazinul Ligii Campionilor

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here