SPORT LA TV/ Program TV 14 – 20 aprilie

0
59

MARŢI

12.05 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Monte Carlo
15.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Turciei
17.15 Hochei DIRECT
Sport 1 CM, România – Marea Britanie
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Cupa României:
Unirea Urziceni – FC Vaslui
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campionilor

MIERCURI

12.05 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Monte Carlo
18.15 Polo DIRECT
TVR 2 Liga Mondială, Italia – România
19.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Dinamo – HCM Constanţa
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Cupa României: Dinamo – Rapid
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campionilor

JOI

03.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Copa Libertadores:
Independiente – Sao Paolo
12.05 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Monte Carlo
15.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Turciei
17.15 Hochei DIRECT
Sport 1 CM, România – Ucraina
19.30 Fotbal DIRECT
Telesport Cupa UEFA: Dinamo Kiev – PSG
21.45 Fotbal DIRECT
Telesport Cupa UEFA:
Manchester City – Hamburg
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Cupa UEFA

VINERI

13.45 Hochei DIRECT
Sport Klub CM, România – Olanda
15.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Turciei
16.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Gaz Metan – Steaua
18.45 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Gloria Buzău – FC Argeş
20.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Charleston
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga I:
U. Craiova – Unirea Urziceni

SÂMBĂTĂ

08.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Calificări Marele
Premiu al Chinei
11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a Astra Sport Bets:
Concordia Chiajna – Petrolul
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a Astra Sport Bets:
FC Vâlcea – Internaţional Piteşti
14.10 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Farul – CFR Cluj
15.05 Handbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Viborg – Oltchim
15.45 Auto DIRECT
Eurosport Cursa de 24 ore de la Le Mans
16.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Poli Iaşi – Dinamo
16.30 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series
Monte Carlo, semifinale
18.00 Handbal DIRECT
TVR 2 Cupa Cupelor, Rulmentul
Braşov – SD Itxako Navarra
18.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Vaslui – FC Timişoara
19.15 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa Angliei, Arsenal – Chelsea
20.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Charleston
20.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Rapid – FC Braşov
21.30 Auto DIRECT
Eurosport 2 Cursa de 24 ore de la Le Mans

DUMINICÄ‚

09.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Chinei
15.00 Auto DIRECT
Eurosport Cursa de 24 ore de la Le Mans
16.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Monte Carlo
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa Angliei: Manchester
United – Everton
20.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Eredisivie, PSV – Ajax
20.15 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Charleston
21.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Recursul etapei
23.10 Fotbal DIRECT
Sport.ro Boca Juniors – River Plate

LUNI

12.00 Snooker DIRECT
Eurosport Campionatul Mondial
21.00 Snooker DIRECT
Eurosport Campionatul Mondial

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here