SPORT LA TV/ Program TV 13-19 ianuarie

0
84

MARŢI

11.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Sidney
14.30 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol: Steaua – DAB Docler
15.30 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Londra
18.00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Eurocupa:
BC Khimki – Benetton Treviso
20.00 Hochei DIRECT
Sport 1 Liga Mol: NZ Stars – Progym
20.45 Fotbal DIRECT
Eurosport Turneul amical Antalya
21.00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Meci din Eurocupă
22.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Inter – Genoa
23.00 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-uld e la Londra
00.00 Auto DIRECT
Eurosport Raliul Dakar

MIERCURI

02.30 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Toronto – Nashville
11.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Sydney
12.00 Schi acrobatic DIRECT
Eurosport 2 Cupa Mondială Franţa Skiercross
16.00 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Londra
17.30 Volei feminin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Vakifbank Istanbul – Metal Galaţi
18.45 Biatlon DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Germania
20.45 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Londra
21.15 Rugby DIRECT
Sport 1 Anglia: Bath – London Wasps
00.00 Auto DIRECT
Eurosport Raliul Dakar

JOI

03.30 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Chicago – Bufallo
15.30 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Londra
18.00 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Zakopane
Calificări DT 134
19.00 Biatlon DIRECT
Eurosport Cupa Mondială, Germania
Masculin ştafetă
20.45 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Londra
21.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Turneu amical Tenerife:
Grasshopper Zurich – Monchengladbach
21.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa Italiei: Juventus – Catania
00.00 Auto DIRECT
Eurosport Raliul Dakar

VINERI

10.15 Tenis DIRECT
Eurosport 2 Turneul WTA de la Sydney
11.30 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Wengen,
super combinată coborâre
14.30 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Wengen
super combinată slalom
15.30 Biatlon DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Germania
Feminin, sprint
17.30 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Zakopane DT 134
18.30 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol:HC Csikszereda – Steaua
21.00 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Londra
21.15 Handbal DIRECT
Eurosport 2 Liga campioanelor
21.30 Handbal masculin DIRECT
Sport 1 CM: Croaţia – Coreea de Sud
00.00 Auto DIRECT
Eurosport Raliul Dakar

SÂMBĂTĂ

12.00 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Altenmarkt
combinată coborâre
13.15 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Wengen
Masculin coborâre
14.30 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol: Sport Club Miercurea
Ciuc – Alba Volan
15.15 Biatlon DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Germania
Masculin, sprint
17.15 Hanbdal masculin DIRECT
Sport 1 Campionatul Mondial:
Slovacia – Argentina
17.30 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială ZakopaneDT134
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport Târgu Mureş – BC Timişoara
19.15 Handbal DIRECT
Sport 1 Campionatul Mondial:
Ungaria – Australia
19.30 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Turneu amical Tenerife:
Monchengladbach – Şahtior Doneţk
21.00 Ski combinata nordică DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Vancouver D140
21.30 Hanbdal masculin DIRECT
TVR 2 Campionatul Mondial:
Franţa – România
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I
22.00 Sporturi de contact DIRECT
Telesport Ultimate Fighting Championship
00.00 Auto DIRECT
Eurosport Raliul Dakar
00.00 Ski combinata nordică DIRECT
Eurosport 2 Cupa Mondială Vancouver

DUMINICÄ‚

10.45 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Wengen
Masculin slalom manşa întâi
13.15 Biatlon DIRECT
Eurosport Cupa Mondială în Germania
Feminin pursuit
13.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Eredivisie: Roda – PSV
14.00 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Wengen
Masculin slalom manşa a doua
15.00 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol: Steaua – Ferencvaros
16.30 Baschet masculin DIRECT
Telesport CSM Cuadripol Braşov – Energia
Rovinari
17.00 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Londra
17.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport Cuadripol Braşov – Energia Rovinari
18.00 Handbal masculin DIRECT
TVR 2 Campionatul Mondial:
România – Ungaria
19.00 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor: Oltchim Rm.
Vâlcea – Podravka Vegeta
19.00 Handbal DIRECT
Eurosport 2 Liga campioanelor
20.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Panathinaikos – Aris
20.00 Auto DIRECT
Eurosport Raliul Dakar 2009
22.00 Snooker DIRECT
Eurosport Masters-ul de la Londra

LUNI

04.00 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
10.30 Tenis DIRECT
Eurosport Australian Open
16.30 Hanbdal masculin DIRECT
TVR 2 Campionatul Mondial:
România – Argentina
19.00 Baschet feminin DIRECT
Telesport România – Marea Britanie

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here