SPORT LA TV/ Program TV 12 – 18 mai

0
92

MARŢI

12.00 Tenis DIRECT
Eurosport CE U-17, Spania – Elveţia
13.05 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Madrid
16.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Italiei
18.45 Fotbal DIRECT
Eurosport CE U-17, Germania – Olanda
21.45 Fotbal DIRECT
Sport 1 Celtic – Dundee

MIERCURI

13.05 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Madrid
16.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Italiei
18.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din 2. Bundesliga
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CN, play-off
19.15 Tenis DIRECT
Eurosport Turneu WTA de la Madrid
21.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa Italiei, finala
22.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Premier League, Wigan Athletic
– Manchester United
22.45 Fotbal DIRECT
Sport 1 Finala Cupei Spaniei,
Barcelona – Bilbao

JOI

13.05 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Madrid
16.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Italiei
19.15 Tenis DIRECT
Eurosport Turneu WTA de la Madrid
21.15 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din 2. Bundesliga
21.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I

VINERI

12.00 Fotbal DIRECT
Eurosport CE U-17, semifinale
15.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Madrid
16.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Cupa României
16.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Italiei
18.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
18.45 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Cupa României
19.45 Fotbal DIRECT
Eurosport CE U-17, semifinale
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga I, Steaua – Rapid

SÂMBĂTĂ

11.00 Handbal DIRECT
Sport.ro Oltchim Râmnicu
Vâlcea – Oţelul Galaţi
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a Astra Sport Bets
14.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Rangers – Aberdeen
14.45 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Premier League,
Manchester United – Arsenal
16.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Italiei
16.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
17.00 Baschet feminin DIRECT
Telesport CN, finala
17.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Premier League,
Everton – West Ham
17.15 Handbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor, Gyor – Viborg
18.30 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport Cupa UEFA,
Zvezda 2005 – Duisburg
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
19.00 Mountain bike DIRECT
Eurosport 2 Cupa Mondială Andorra
21.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Madrid
21.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Genk – Anderlecht
21.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
21.30 Volei DIRECT
Eurosport 2 CN Italia

DUMINICÄ‚

11.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Cupa României, finala
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a Astra Sport Bets
13.00 Tenis DIRECT
Telesport World Team Cup
14.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Championship, play-off, retur
15.30 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Premier League, West
Bromwich Albion – Liverpool
16.45 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Italiei
17.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Madrid
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Meci din Liga I
18.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Premier League, Chelsea –
Blackrbun Rovers
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CN, finala, meciul I
20.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I, Dinamo – FC Timişoara
22.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Internacional – Palmeiras
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Olympique Lyon – Marseille

LUNI

00.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Argentina
12.00 Fotbal DIRECT
Eurosport CE under 17, finala
14.00 Tenis DIRECT
Telesport World Team Cup

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here