SPORT LA TV/ Program TV 11 – 17 noiembrie

0
39

MARŢI

12.00 Tenis DIRECT
Sport.ro ATP Masters Shanghai
14.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Cupa României: Unirea Urziceni
– Oţelul Galaţi
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport Eurochallenge, CSU Ploieşti – HTV Toulon
19.00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 EuroCup: BC Kiev – Panellinios
19.00 Volei feminin DIRECT
Sport.ro Cupa Challenge: Unic Piatra
Neamţ – AEK Larnaca
20.45 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Steaua Roşie – Allianz Swans
21.00 Box DIRECT
Telesport Campionatul European
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Cupa Ligii: Arsenal – Wigan
22.00 Handbal masculin DIRECT
Telesport CN Spania, Cuenca 2016 – FC
Barcelona

MIERCURI

10.00 Tenis DIRECT
Eurosport Cupa Asiei Hopman Astana
12.00 Tenis DIRECT
Sport.ro ATP Masters Shanghai
14.00 Fotbal DIRECT
Antena 1 Cupa României:
FC Botoşani – Dinamo
19.00 Volei feminin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor: Metal Galaţi –
Vakifbank Istanbul
19.00 Box DIRECT
Telesport Campionatul European
20.00 Tenis de masă DIRECT
Eurosport Supercupa Moscova
20.30 Fotbal DIRECT
Antena 1 Cupa României:
U. Craiova – Pandurii Tg.Jiu
21.45 Handbal masculin DIRECT
Telesport CN Spania, BM Antequara –
Ciudad Real
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Cupa Ligii: Tottenham – Liverpool

JOI

12.00 Tenis DIRECT
Sport.ro ATP Masters Shanghai
20.30 Box DIRECT
Sport.ro Campionatul European
20.30 Fotbal DIRECT
Antena 1 Cupa României:
Sportul – CFR Cluj

VINERI

12.00 Tenis DIRECT
Sport.ro ATP Masters Shanghai
17.00 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport Grand Prix Franţa
21.30 Rugby DIRECT
Eurosport 2 Montpellier – Paris
21.30 Fotbal DIRECT
Bundesliga: Hanover – Bochum

SÎMBÄ‚TÄ‚

10.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Progresul Bacău – Ştiinţa Bacău
11.00 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială în Finlanda
Feminin, slalom, manşa întîi
11.35 Rugby DIRECT
TVR 2 Divizia naţională,
Steaua – Cleopatra Mamaia
12.00 Tenis DIRECT
Sport.ro ATP Masters Shanghai
14.00 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială în Finlanda
Feminin, slalom, manşa a doua
14.30 Polo DIRECT
TVR 2 CSM Oradea – Dinamo
15.00 Snooker DIRECT
Eurosport Campionatul Bahrain-ului finala
16.00 Nataţie DIRECT
Telesport Cupa Mondială Berlin
16.30 Fotbal DIRECT
Bundesliga:
Hoffenheim – Wolfsburg
16.30 Nataţie DIRECT
Telesport FINA World Cup Berlin
16.30 Rugby DIRECT
Sport 1 Meci test, Anglia – Australia
17.00 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Campionilor: Podravka Vegeta –
Oltchim Rm. Vâlcea
17.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Rangers – Saint Mirren
17.00 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport Grand Prix FranŢa
17.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
Farul – Pandurii Tg. Jiu
19.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Challenge: UCM Reşita – HRK
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CN, “U” Cluj – CSU Ploieşti
19.00 Snooker DIRECT
Eurosport Campionatul Bahrain-ului finala
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
U. Craiova – Rapid
21.00 Box DIRECT
Telesport Campionatul European
21.00 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga I: Steaua – FC Timişoara
21.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Ligue I
22.00 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport Grand Prix Franţa

DUMINICÄ‚

09.30 Volei pe plajă DIRECT
Eurosport Circuitul Mondial
China Masculin finala
10.00 Tenis DIRECT
Sport.ro ATP Masters Cup Shanghai, finala
11.00 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială în Finlanda
Masculin, slalom, manşa întâi
13.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Eredivisie: Ajax – PSV
14.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a:
FCM Tg. Mureş – CSM Rm. Vîlcea
14.00 Polo DIRECT
TVR 2 CSM Oradea – Dinamo
14.00 Schi alpin DIRECT
Eurosport Cupa Mondială în Finlanda
Masculin, slalom, manşa a doua
14.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
Oţelul Galaţi – FC Braşov
15.00 Cel mai puternic om DIRECT
Eurosport CM Lituania
16.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
FC Vaslui – Gloria Buzău
16.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Hamilton – Celtic
16.30 Nataţie DIRECT
Telesport FINA World Cup Berlin
18.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I:
CFR Cluj – FC Argeş
18.00 Fotbal DIRECT
Bundesliga: Bremen – Koln
19.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Campionilor: Steaua – Portland
19.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Olympiakos – PAOK
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CN; BC Piteşti – CSU Sibiu
21.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Dinamo Bucureşti –
Unirea Urziceni
22.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Ligue I: Lyon – Bordeaux
22.20 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Argentina

LUNI

19.00 Fotbal
Eurosport Eurogoluri
22.30 Handbal
Eurosport Magazinul Ligii Campionilor

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here