SPORT LA TV/ Program TV 10 – 16 martie

0
45

MARŢI

15.45 Ciclism DIRECT
Eurosport Cursa Paris – Nisa
18.00 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Kuopio DT 127
18.30 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Eurocupa, optimi
19.30 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor Asiei:
Al Hilal – Saba Battery
21.00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Eurocupa, optimi
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campionilor,
Liverpool – Real Madrid

MIERCURI

01.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 NHL, Philadelphia – Buffalo
15.30 Ciclism DIRECT
Eurosport 2 Cursa Paris-Nisa
17.00 Schi alpin DIRECT
TVR 2 CM – coborâre masculin. Finale
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CSU Ploieşti – CSU Sibiu
19.15 Biatlon DIRECT
Eurosport CM Vancouver Feminin
21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campionilor,
Manchester United – Inter

JOI

02.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 MTK – Újpest
15.30 Ciclism DIRECT
Eurosport Cursa Paris-Nisa
21.45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Cupa UEFA:
Manchester City – Aalborg
22.00 3Cushions Billiards DIRECT
Eurosport 2 Masters-ul Agip

VINERI

10.00 Schi alpin DIRECT
Eurosport CM Suedia Feminin slalom
12.30 Schi alpin DIRECT
Eurosport CM Suedia Feminin slalom
13.00 Snowboard DIRECT
Eurosprot 2 Cupa Mondială Spania
15.30 Fotbal DIRECT
Sport.ro P. Blagoevgrad – L. Sofia
15.30 Ciclism DIRECT
Eurosport Cursa Paris – Nisa
17.30 Schi alpin DIRECT
TVR 2 Cupa mondială – Slalom uriaş
17.30 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Lillehammer
19.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: U. Urziceni – Pandurii Tg Jiu
19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub 1860 Munchen – Frankfurt
19.15 Biatlon DIRECT
Eurosport CM Vancouver Feminin, sprint
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga I, CFR Cluj – Rapid
21.00 Patinaj viteză DIRECT
Eurosport CM Vancouver
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Belgia
21.30 Rugby DIRECT
Eurosport Top 14
22.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Portugalia
23.00 Biatlon DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Vancouver

SÂMBĂTĂ

01.15 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Argentina
09.00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Campionatul Naţional Japonia
10.45 Schi alpin DIRECT
Eurosport CM Suedia Feminin, slalom uriaş
11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a-II-a: Petrolul – Dinamo 2
14.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Hibernian – Hearts
15.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Gloria Bistriţa – FC Vaslui
16.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bochum – FC Bayern
17.30 Handbal DIRECT
Eurosport 2 Liga Campioanelor
18.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: FC Timişoara – Gaz Metan
19.00 Rugby DIRECT
TVR 2 Turneul celor 6 naţiuni:
Scoţia – Irlanda
19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Linz – Mattersburg
19.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Doncaster – Birmingham
20.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Indian Wells
20.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Steaua – Poli Iaşi
21.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Belgia
21.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci din Portugalia
23.00 Patinaj viteză DIRECT
Eurosport CM Vancouver Ziua a treia

DUMINICÄ‚

00.30 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Indian Wells
00.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Argentina
01.15 Patinaj viteză DIRECT
Eurosport CM Vancouver Ziua a treia
13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a-II-a: Progresul – Ceahlăul
14.00 Snowboard DIRECT
Eurosport 2 CM Spania Slalom paralel uriaş
14.45 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport CM Vikersund DT 207
15.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Liag I: FC Braşov – FC Argeş
17.00 Rugby DIRECT
TVR 2 Turneul celor 6 naţiuni:
Anglia – Franţa
17.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CS Otopeni – CSU Braşov
18.00 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Dinamo – CS Otopeni
18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Hamburg – Cottbus
19.00 Hanbdal DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Oltchim – Buducnost
20.30 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga I: Farul – U. Craiova
21.20 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Argentina
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Belgia
21.30 Patinaj viteză DIRECT
Eurosport CM Vancouver
23.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Master Series Indian Wells
23.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Argentina
01.00 Patinaj viteză DIRECT
Eurosport CM Vancouver

LUNI

16.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Cursa Tirreno-Adriatico
20.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Indian Wells
22.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Turneul WTA Indian Wells

keywords: program tv, sport la tv, transmisiuni sportive

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here