SPORT LA TV/ Program TV 10 – 16 februarie

0
76

MARŢI

15.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA Paris
16.15 Futsal DIRECT
Sport 1 Play off, Futsal Club Craiova – Concordia Chiajna
18.30 Atletism DIRECT
Telesport IAAF Indoor Lievin
18.30 Baschet DIRECT
Eurosport Eurocupa: Dinamo Moscova (Rusia) – Maroussi (Grecia)
19.00 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Klingenthal
20.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Paris
21.30 Tenis DIRECT
Telesport ATP Costa de Sanipe
21.30 Baschet DIRECT
Sport Klub NCAA, Connecticut – Michigan

MIERCURI

02.30 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Florida – Toronto
13.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Paris
15.00 Schi alpin DIRECT
Eurosport CM Val dIsère
15.00 Tenis DIRECT
Eurosport 2 Turneul WTA de la Paris
17.00 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Klingenthal, DT 140
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CSU Sibiu – Elba Timişoara
19.00 Handbal DIRECT
Sport.ro Rulmentul Braşov – Oltchim Râmnicu Vâlcea
19.15 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Paris
20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Meci amical, România – Croaţia
21.30 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci amical: Austria – Suedia
21.30 Tenis DIRECT
Telesport ATP Costa de Sanipe
23.00 Fotbal DIRECT
Prima TV Meci amical, Franţa – Argentina
23.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci amical, Spania – Anglia

JOI

02.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Copa Libertadores,
San Lorenzo – San Luis
02.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, NY Rangers – Washington
10.45 Schi alpin DIRECT
Eurosport CM Val dIsère
12.00 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP 500, Rotterdam
13.00 Tenis DIRECT
Eurosport 2 Turneul WTA de la Paris
14.30 Schi alpin DIRECT
Eurosport CM Val dIsère
15.30 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Paris
20.30 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP 500, Rotterdam
21.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Meci amical,
Germania – Norvegia
21.30 Tenis DIRECT
Telesport ATP Costa de Sanipe

VINERI

10.45 Schi alpin DIRECT
Eurosport CM Val dIsère
13.30 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP 500, Rotterdam
14.30 Schi alpin DIRECT
Eurosport CM Val dIsère
15.30 Tenis DIRECT
Eurosport 2 Turneul WTA de la Paris
18.00 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Oberstdorf , calificări
18.30 Atletism DIRECT
Telesport IAAF Indoor Paris
19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub 2. Bundesliga,
Oberhausen – St Pauli
19.40 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Paris
20.30 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP 500, Rotterdam
21.00 Atletism DIRECT
Eurosport Concurs de sală Dusseldorf
21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga,
Hoffenheim – Leverkusen

SÂMBĂTĂ

09.30 Biatlon DIRECT
Eurosport CM Pyeongchang, sprint
15.00 Tenis DIRECT
Sport 1 ATP 500, Rotterdam, semifinala I
16.15 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Cupa Challenge: UCM Reşiţa – Vardar Skopje
16.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga,
Hertha – Bayern Munchen
19.00 Handbal masculin DIRECT
Telesport Liga Asobal
19.00 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Cupa Cupelor:
Steaua – Pevafersa Valladolid
19.15 Fotbal DIRECT
Sport Klub FA CUP, Swansea – Fulham
19.30 Rugby DIRECT
TVR 2 Ţara Galilor – Anglia
19.30 Volei DIRECT
Eurosport 2 Busto Arsizio (Italia) – Bergamo (Italia)
20.45 Fotbal DIRECT
Sport 1 Eredivisie, PSV – AZ Alkmaar
21.15 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol, finala
22.45 Fotbal DIRECT
Sport 1 Ligue I, PSG – St. Etienne

DUMINICÄ‚

10.00 Biatlon DIRECT
Eurosport CM Pyeongchang Feminin
10.45 Schi alpin DIRECT
Eurosport CM Val dIsère
14.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa Angliei,
West Ham – Middlesborough
14.15 Schi alpin DIRECT
Eurosport CM Val dIsère
15.30 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Cupa Mondială Oberstdorf DT 213
15.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Celtic – Rangers
16.15 Handbal masculin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
MKB Veszprem – Reale Ademar
18.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Cupa mondială pe velodrom, Danemarca
18.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Ligue I, Lyon – Le Havre
18.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Cupa Angliei
18.45 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro Liga Campionilor:
Oltchim – Krim Ljubljana
19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport “U” Mobitelco Cluj-Napoca – CSM Cuadripol Braşov
20.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Olympiakos – Aris
20.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga, Dortmund – Cottbus
21.20 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Argentina
22.15 Hochei DIRECT
Sport Klub Liga Mol, finala

LUNI

01.00 Tenis DIRECT
Eurosport 2 Turneul ATP de la San Jose
10.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Dubai
16.00 Hochei DIRECT
Eurosport Festivalul Olimpic al Tineretului European , Polonia
17.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Dubai

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here