SPORT LA TV/ Program 5 – 11 august

0
53

Marţi

9:00 Baschet DIRECT
Eurosport Mingea de diamant, Feminin
Haining, Meciul Pentru Locul 5
14:30 Baschet DIRECT
Eurosport Mingea de diamant, Feminin
Haining în China, Finala
16:00 Baschet DIRECT
Telesport C.E. Masc (Under 20)
Macedonia – Finlanda

Miercuri

12:00 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport JO 2008, preliminarii,
Germania – Brazilia
14:45 Fotbal feminin DIRECT
Eurosport JO 2008, preliminarii,
China – Suedia
18:30 Baschet DIRECT
Telesport C.E. Masc (Under 20)

Joi

12:00 Fotbal masculin DIRECT
Eurosport JO 2008, preliminarii,
Brazilia – Belgia
14:45 Fotbal masculin DIRECT
Eurosport JO 2008, Preliminarii,
Olanda – Nigeria
18:30 Baschet DIRECT
Telesport C.E. Masc (Under 20)

Vineri

18:30 Baschet DIRECT
Telesport C.E. Masc (Under 20)
20:00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Turneu Amsterdam Inter – Sevilla
22:15 Fotbal
Sport.ro Ajax – Arsenal

Sîmbătă

5:00 Haltere feminin DIRECT
Eurosport JO 2008, 48 kg
5:30 Tir puşcă DIRECT
Eurosport JO 2008, feminin
7:00 Gimnastică artistică DIRECT
Eurosport JO 2008 , masculin, calificări
9:15 Ciclism masculin DIRECT
Eurosport JO 2008, cursa pe şosea
12:00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Campionatul Naţional Japonia,
Tokyo Verdy – Albirex Niigata
13:30 Înot DIRECT
Eurosport JO 2008, serii
15:45 Baschet feminin DIRECT
Telesport JO 2008, SUA – Cehia
16:30 Gimnastică artistică DIRECT
Eurosport JO 2008, masculin, calificări
17:00 Volei DIRECT
Eurosport JO 2008, feminin, preliminarii,
Japonia – Statele Unite
20:00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Arsenal – Sevilla
22:00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Ligue 1 Auxerre – Nantes, Etapa 1
22:15 Fotbal DIRECT
Sport.ro Turneu Amsterdam, Inter – Ajax
0:20 Fotbal DIRECT
Sport.ro Brazilia:
Flamengo vs Atletico

Duminică

5:00 Înot DIRECT
Eurosport JO 2008, finala
8:30 Gimnastică artistică DIRECT
Eurosport JO 2008, feminin, calificări
9:30 Baschet masculin DIRECT
Telesport JO 2008, Spania, calificări
10:15 Canotaj DIRECT
Eurosport JO 2008, serii
11:30 Ciclism DIRECT
Eurosport JO 2008, feminin, cursa pe şosea
12:15 Canotaj DIRECT
Eurosport JO 2008, serii
13:30 Înot DIRECT
Eurosport JO 2008, serii
14:30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Celtic – St. Mirren, Premiere
League Scoţia, Etapa 1
16:00 Baschet DIRECT
Telesport C.E. MASC (UNDER 20)
17:15 Baschet masculin DIRECT
Eurosport JO 2008, preliminarii,
Statele Unite – China
8:30 Baschet DIRECT
Telesport C.E. MASC (UNDER 20)
18:15 Baschet masculin DIRECT
Eurosport JO 2008, Statele Unite – China
22:00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Argentina
22:00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Lyon – Toulouse, Ligue 1, Etapa 1

Luni

5:00 Înot DIRECT
Eurosport JO 2008, finale
9:30 Sărituri în apă DIRECT
Eurosport JO 2008, masculin,
finala
10:30 Haltere DIRECT
Eurosport JO 2008, feminin 58 kg
12:15 Canotaj DIRECT
Eurosport JO 2008, serii
13:30 Înot DIRECT
Eurosport JO 2008, serii
15:00 Haltere DIRECT
Eurosport JO 2008, masculin 62 kg
17:00 Volei DIRECT
Eurosport JO 2008, feminin
Japonia – Venezuela
18:15 Volei DIRECT
Eurosport JO 2008, feminin
Japonia – Venezuela

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here