SPORT LA TV/ Program 29 iulie – 4 august

0
51

Marţi

11:00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Mingea de Diamant, Masculin
Nankin în China, Argentina – Iran
14:30 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Mingea de Diamant,
Masculin Nankin, China – Angola
15:45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Malaysia Select XI-Chelsea
18:00 Tenis DIRECT
Eurosport Circuitul Feminin WTA
19:15 Tenis DIRECT
Eurosport Circuitul Feminin WTA

Miercuri

11:00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Mingea de Diamant, Masculin
Nankin în China, Iran – Serbia
14:30 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Mingea de Diamant, Masculin
Nankin, Australia – China
18:00 Tenis DIRECT
Eurosport Circuitul Feminin WTA
19:15 Tenis DIRECT
Eurosport Circuitul Feminin WTA
20.30 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga 1, FC Vaslui – Steaua

Joi

11:00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Mingea de Diamant, Masculin
Nankin, Angola – Australia
14:30 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Mingea de Diamant, Masculin
Nankin, Serbia – Argentina
19:15 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Marele Premiu al Turneului celor
patru Naţiuni, Elveţia, Calificări

Vineri

9:00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Mingea de Diamant, Masculin
Nankin, Meciul pentru Locul 5
11:00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Mingea de Diamant, Masculin
Nankin, Locul Trei
14:30 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Mingea de Diamant, Masculin
Nankin, finala
13:00 Fotbal DIRECT
Eurosport Liga Campionilor UEFA
13:00 Special DIRECT
Sport.ro Tragere la sorţi
UEFA Champions League
16:00 Volei pe plajă DIRECT
Eurosport Circuitul Mondial Swatch-Fivb
Klagenfurt în Austria, Feminin
17:00 Volei pe plajă DIRECT
Eurosport Circuitul Mondial Swatch-Fivb
Klagenfurt în Austria, Feminin
17:15 Fotbal de plajă DIRECT
Eurosport 2 Mundialito Portimao în
Portugalia, Grupe
17:30 Fotbal DIRECT
Sport.ro Turneul de la Moscova
AC Milan – Sevilla
18:30 Fotbal de plajă DIRECT
Eurosport 2 Mundialito Portimao în
Portugalia, Grupe
19:15 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Marele Premiu al Turneului celor
patru Naţiuni, Elveţia, Dt 117
19:45 Fotbal DIRECT
Sport.ro Turneul de la Moscova,
Lokomotiv – Chelsea

Sîmbătă

10:30 Rugby DIRECT
Sport.ro Noua Zeelandă – Australia
10:30 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Mingea de Diamant, Feminin
Haining în China, Rusia – Letonia
12:00 Volei pe plajă DIRECT
Eurosport Circuitul Mondial Swatch-Fivb
Klagenfurt, Feminin, Semifinale
13:00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Railways Cup, Locul III
14:30 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Mingea de Diamant, Feminin
Haining în China, Mali – China,
15:30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Railways Cup, Finala
15:45 Baschet DIRECT
Telesport C.E. (Under 20), Austria – Estonia
16:00 Fotbal DIRECT
SPORT 1 Real Madrid – Hamburg,
Emirates Cup, de la Londra
16:00 Volei pe plajă DIRECT
Eurosport Circuitul Mondial Swatch-Fivb
Klagenfurt, Feminin, Finala
17:15 Fotbal de plajă DIRECT
Eurosport 2 Mundialito Portimao în
Portugalia, Semifinale
18:00 Fotbal DIRECT
GSPTV 1 Gloria Bistriţa – “U” Craiova
18:00 Fotbal DIRECT
SPORT 1 Arsenal Londra – Juventus
Emirates Cup, de la Londra
18:30 Fotbal de plajă DIRECT
Eurosport 2 Mundialito Portimao în
Portugalia, Semifinale
19:30 Fotbal DIRECT
GSPTV 2 Liga 1, “Poli” Iaşi – FC Vaslui
19:30 Raliuri DIRECT
Eurosport Rally Challenge
21:00 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga 1, Steaua – FC Braşov
21:45 Fotbal DIRECT
GSPTV 1 Liga 1, Poli Timişoara – Pandurii
4:00 Boxbuster DIRECT
Sport.ro Zab Judah – Joshua Clottey

Duminică

10:20 Formula BMW DIRECT
Sport.ro BUDAPESTA ziua 2, duminică
10:30 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Mingea de Diamant, Feminin
Haining, Letonia – Statele Unite
11:00 Volei pe plajă DIRECT
Eurosport Circuitul Mondial Swatch-Fivb
Klagenfurt, Masculin, Semifinale
12:45 Curse de Maşin DIRECT
Eurosport Cupa Porsche Budapesta
13:00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Turneul de la Moscova, Meci 3-4
14:00 Tenis DIRECT
Telesport WTA Stockholm – Finala
14:00 Motocros DIRECT
Eurosport 2 Campionatul Mondial Namur în
Belgia, Cursa Întîi Mx1
14:00 Superbike DIRECT
Eurosport Campionatul Mondial Brands
Hatcht, Manşa Întîi
15:00 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Mingea de Diamant, Feminin
Haining, China – Australia
15:00 Supersport DIRECT
Eurosport Campionatul Mondial Brands
Hatch în Regatul Unit
15:30 Fotbal DIRECT
Sport.ro Turneul de la Moscova, Finala
15:45 Baschet DIRECT
Telesport C.E. Masc (Under 20),
Portugalia – Norvegia
16:00 Fotbal DIRECT
SPORT 1 Juventus Torino – Hamburg,
Emirates Cup, de la Londra
16:00 Volei pe plajă DIRECT
Eurosport Circuitul Mondial Swatch-Fivb
Klagenfurt, Masculin Finala
17:00 Motocros DIRECT
Eurosport 2 Campionatul Mondial Namur în
Belgia, Cursa a doua Clasa Mx1
17:30 Superbike DIRECT
Eurosport Campionatul Mondial Brands
Hatch, Manşa a Doua
18:00 Fotbal DIRECT
SPORT 1 Arsenal Londra – Real Madrid,
Emirates Cup, de la Londra
18:30 Fotbal de plajă DIRECT
Eurosport 2 Mundialito Portimao în
Portugalia, finala
18:30 Baschet DIRECT
Telesport C.E. Masculin (UNDER 20)
19:00 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Marele Premiu al Turneului celor
4 Naţiuni, Courchevel, Dt 120
19:30 Fotbal DIRECT
GSPTV 1 Liga 1, Unirea Urziceni – FC Argeş
20:30 Fotbal DIRECT
GSPTV 2 Liga 1, Dinamo – Gaz Metan
21:00 Fotbal DIRECT
GSPTV 3 Liga 1, Farul – Rapid
21:45 Fotbal DIRECT
GSPTV 4 Liga 1, CFR Cluj – Gloria Buzău

Luni

10:30 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Mingea de diamant, feminin,
Australia – Mali
14:30 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Mingea de diamant, feminin,
SUA – Rusia
22:00 Sărituri cu schiurile DIRECT
Eurosport Marele premiu al celor 4 naţiuni

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here