SPORT LA TV/ Program 19 – 25 august

0
73

Marţi

06:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Volei feminin, sferturi
09:15 JO 2008 DIRECT
TVR 1 Handbal feminin, sfertul 1
10:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Caiac-canoe, serii
11:45 JO 2008 DIRECT
Telesport Baschet feminin, sferturi
12:55 JO 2008 DIRECT
TVR 2 Fotbal, semifinala 1
15:55 JO 2008 DIRECT
TVR 2 Fotbal, semifinala 2
13:00 JO 2008 DIRECT
TVR 1 Handbal feminin sfertul 3
13:15 JO 2008 DIRECT
Eurosport Ciclism, supercros
14:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Atletism, finale
15:00 JO 2008 DIRECT
Telesport Volei feminin, sferturi
17:15 JO 2008 DIRECT
Telesport Baschet feminin, sferturi
18:15 JO 2008 DIRECT
Eurosport Volei feminin, sferturi

MIERCURI

07:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Volei masculin, sferturi
09:15 JO 2008 DIRECT
Telesport Handbal masculin, sferturi
10:45 JO 2008 DIRECT
Eurosport Caiac-Canoe, semifinale
11:45 JO 2008 DIRECT
Eurosport Baschet masculin, sferturi
14:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Atletism, finale
15.00 JO 2008 DIRECT
TVR 1 Handbal masculin, sferturi
17:15 JO 2008 DIRECT
Telesport Baschet masculin, sfertul 3
18:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Baschet masculin, sfertul 4
20:00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Preliminariile CE de tineret:
Ţara Galilor – România
20:30 Fotbal DIRECT
Antena 1 Amical: România – Letonia

JOI

04:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Atletism, serii
07:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Volei masculin semifinale
10:45 JO 2008 DIRECT
TVR 1 Caiac-canoe
13:00 JO 2008 DIRECT
TVR 1 Handbal feminin: semifinale
14:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Atletism – finale
15:00 JO 2008 DIRECT
Telesport Volei feminin, semifinala
17:15 JO 2008 DIRECT
TVR 2 Baschet feminin, semifinala 2

VINERI

04:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Atletism, serii
06:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Volei masculin, semifinale
09:45 JO 2008 DIRECT
Eurosport Atletism, Decatlon
10:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Caiac-canoe, finale
13:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Handbal masculin, semifinale
13:15 Automobilism DIRECT
Sport.ro FIA GT – Dacia Logan Cup
14:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Atletism, finale
15:00 Automobilism DIRECT
Sport.ro FIA GT + Dacia Logan Cup
17:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Baschet masculin, semifinala
17:45 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga 1: CS Otopeni – U. Urziceni
18:15 JO 2008 DIRECT
Eurosport Baschet masculin, semifinale
19:45 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga 1: CS Pandurii – FC Argeş
21:45 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga 1: Poli Iaşi – Farul Constanţa

Sîmbătă

05:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Sărituri în apă, masculin
07:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Fotbal, masculin, finala
09:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Handbal, feminin, finala mică
11:00 Fotbal DIRECT
Sport.ro România, Liga a 2-a
13:00 Fotbal DIRECT
Sport.ro România, Liga a 2-a
14:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Atletism, finale
16:00 Rugby DIRECT
Sport.ro TriNations Cup,
Africa de Sud – Australia
16:15 JO 2008 DIRECT
Eurosport Volei, feminin, finala
16:30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Borusia Dortmund – Bayern
17:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Baschet, feminin, finala
17:45 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga 1: “U” Craiova- Oţelul Galaţi
18:00 Baschet Feminin DIRECT
Telesport Calificări CE
România – Ungaria
18:15 JO 2008 DIRECT
Eurosport Baschet feminin, finala
19:00 Fotbal DIRECT
Sport Klub PSV – Feyenoord, Supercupa
19:00 Automobilism DIRECT
Sport.ro FIA GT Romania – cursa 2
19:45 Baschet Masculin DIRECT
Telesport Turneu Amical ” Memorialul Toni Alexe ” – România – Austria
20:45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga 1: Rapid – Dinamo
22:00 Fotbal DIRECT
SPORT1 Ligue 1, Lyon – Grenoble

Duminică

04:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Atletism masculin, maraton
05:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Volei, masculin, finala mică
07:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Volei, masculin, finala
09:15 JO 2008 DIRECT
Eurosport Baschet masculin, finala
10:15 Curse de maşini DIRECT
Sport.ro Formula BMW – VALENCIA
10:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Baschet masculin, finala
11:00 Fotbal DIRECT
Sport.ro România, Liga a 2-a
11:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Handbal masculin, finala
13:00 Curse de maşini DIRECT
Sport.ro FIA GT Romania – cursa 2
14:00 Baschet Masculin DIRECT
Telesport Turneu Amical ” Memorialul Toni
Alexe ” – România – Macedonia
15:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Ceremonia de închidere
15:30 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Premier League:
Wigan Athletic – Chelsea Londra
17:00 Fotbal DIRECT
SPORT 1 Ligue1: Rennes – Lille
17:45 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga 1: Gaz Metan – FC Braşov
18:00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga:
Koln – Frankfurt
18:00 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Premier League:
Manchester City – West Ham
20:30 Fotbal DIRECT
GSP TV Liga 1: SC Vaslui- CFR Cluj
21:00 Fotbal DIRECT
SPORT 1 Honved – ZTE, Liga 1 Ungaria
22:00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Prima ligă din Argentina
23:00 Fotbal DIRECT
SPORT 1 Real Madrid – Valencia,
Supercupa Spaniei, meciul retur

LUNI

15.00 Snooker DIRECT
Eurosport Trofeul Irlandei de Nord
15.30 Ciclism DIRECT
Eurosport 2 Turul Beneluxului
18:30 TENIS DIRECT
Eurosport US Open

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here