SPORT LA TV/ Program 12 – 18 august

0
82

Marţi

5:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Înot, finale
5:00 JO 2008 DIRECT
TVR 1 Gimnastică artistică, masculin,
finala pe echipă
6:45 JO 2008 DIRECT
Eurosport Gimnastică artistică, masculin,
echipe, finala
9:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Sărituri în apă, feminin,
platformă 10m sincron, finala
10:20 JO 2008 DIRECT
TVR 1 Polo, Serbia-Croaţia –
Transmisiuni alternative
10:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Caiac – canoe, slalom, finale
13:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Înot, serii
14:00 JO 2008 DIRECT
TVR 1 Scrimă, semifinale, finale –
Transmisiuni alternative
15:00 JO 2008 DIRECT
TVR 1 Baschet masculin, SUA-Angola
15:45 JO 2008 DIRECT
Eurosport Handbal, masculin, preliminarii,
Germania – Islanda
17:15 JO 2008 DIRECT
Eurosport Baschet, masculin, preliminarii,
Argentina – Australia

Miercuri

5:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Înot, finale
6:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Gimnastică artistică, feminin,
echipe, finala
7:15 JO 2008 DIRECT
Eurosport Ciclism, feminin, contratimp,
individual
9:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Sărituri în apă, masculin,
trambulină, 3 m sincron, finala
10:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Ciclism, masculin, contratimp,
individual
13:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Înot, serii
16:45 JO 2008 DIRECT
Telesport Volei, feminin, preliminarii,
Polonia – Japonia

Joi

7:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Gimnastică artistică, masculin,
finala la individual, compus
8:45 JO 2008 DIRECT
Telesport Box, 69 Kg şi 81 Kg
9:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Sărituri în apă, masculin,
trambulină, 3 m sincron, finala
10:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Canotaj, semifinale
13:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Înot, serii
15:00 JO 2008 DIRECT
Telesport Volei, masculin, China – Japonia
15:45 JO 2008 DIRECT
Eurosport Handbal, masculin, preliminarii,
Franţa – Croaţia
17:15 JO 2008 DIRECT

Vineri

4:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Atletism, serii
5:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Înot, finale
6:45 JO 2008 DIRECT
Eurosport Gimnastică artistică, feminin,
compus, finala
10:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Sărituri în apă, feminin,
trambulină, 3 m
11:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Haltere, feminin 75 kg
14:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Atletism, finale
15:00 JO 2008 DIRECT
Telesport Box, 54 kg şi 57 kg
17:00 JO 2008 DIRECT
Telesport Volei, feminin, Japonia – Cuba
20:00 Liga 1 DIRECT
Gsp TV Unirea Urziceni-Gaz Metan

Sîmbătă

4:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Atletism, masculin, 20 km, marş
5:00 JO 2008 DIRECT
6:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Atletism, serii
10:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Canotaj, finale
10:45 JO 2008 DIRECT
Telesport Handbal, masculin,
Rusia – Germania
11:00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a, România
12:45 JO 2008 DIRECT
Eurosport Ciclism, supercros
13:00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a, România
14:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Atletism, finale
15:00 JO 2008 DIRECT
Telesport Box, 48 Kg şi 75 Kg
16:00 Rugby DIRECT
Sport.ro TriNations Cup,
Africa de Sud – Noua Zeelandă
17:45 JO 2008 DIRECT
Eurosport Baschet, masculin, preliminarii,
Spania – Statele Unite
18:00 Baschet Feminin DIRECT
Telesport Calificari Campionat European –
România – Croatia
18:00 Liga 1 DIRECT
GSPTV Gloria Bistriţa – Poli Iaşi
18:15 JO 2008 DIRECT
Eurosport Baschet, masculin, preliminarii,
Spania – Statele Unite
19:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Haltere, feminin, +75 kg
20:00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Nantes-Monaco, Ligue 1, etapa 2
20:00 Liga 1 DIRECT
GSPTV Poli Timişoara – CS Otopeni
20:00 Liga 1 DIRECT
GSPTV2 Dinamo – Gloria Buzău
20:00 Liga 1 DIRECT
Antena 1 Steaua – FC Argeş

Duminică

5:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Înot, finale
6:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Ciclism, supercros
10:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Canotaj, finale
11:00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a, România
12:15 Motociclism DIRECT
Eurosport 2 Campionatul Mondial, Cursa
Clasei 125 Cmc
12:45 JO 2008 DIRECT
Eurosport Ciclism, supercros
13:15 JO 2008 DIRECT
Eurosport Motociclism, cursa clasei 250 cmc
15:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Motociclism, cursa moto GP
15:00 JO 2008 DIRECT
Telesport Box, 64, 69 şi 91 Kg
16:00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Dundee United – Celtic.
18:00 Liga 1 DIRECT
GSPTV Oţelul – Rapid
21:00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Nyiregyhaza – Debrecen,
Ungaria, etapa 4
21:45 Liga 1 DIRECT
GSPTV CFR Cluj – U Craiova
23:00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Valencia – Real Madrid,
Supercupa Spaniei

Luni

4:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Atletism, serii
7:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Volei, Polnia – Rusia, preliminarii
10:30 JO 2008 DIRECT
Eurosport Caiac-canoe, serii
12:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Ciclism, supercros
14:00 JO 2008 DIRECT
Eurosport Atletism, finale
17:15 JO 2008 DIRECT
Eurosport Baschet, preliminarii
Argentina – Rusia

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here