SPORT LA TV: 8 – 14 aprilie

0
52

Anca şi Cristina vă invită să urmăriţi transmisiunile sportive ale săptămînii

MARŢI

21.45 Fotbal DIRECT
PRO TV Meci din Liga Campionilor

22.00 Fotbal DIRECT
Telesport Fanatik Show

MIERCURI

11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a: Otopeni – Focşani

12.00 Înot DIRECT
Eurosport CM bazin scurt

13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Petrolul – Dunărea Giurgiu

14.00 Fotbal DIRECT
TVR 2 FC Braşov – FCM Bacău

16.00 Fotbal DIRECT
Telesport Liga I: U. Cluj – U.Craiova

16.45 Fotbal DIRECT
TVR 1 Liga I: Vaslui – Ceahlăul

17.00 Fotbal DIRECT
Naţional TV Oţelul Galaţi – Poli Timişoara

19.00 Fotbal DIRECT
Telesport Dacia Mioveni – Gloria Buzău

20.30 Fotbal DIRECT
Kanal D Liga I: Dinamo – Pandurii Tg. Jiu

20.30 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga I: Rapid – Poli Iaşi

21.00 Înot DIRECT
Eurosport CM bazin scurt

21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campionilor: Manchester United – AS Roma

JOI

02.30 NHL
Sport 1 Pittsburgh Penguins – Philadelphia Flyers

12.00 Înot DIRECT
Eurosport CM bazin scurt

16.00 Fotbal DIRECT
Telesport Liga I: UTA – Farul Constanţa

17.00 Fotbal DIRECT
Naţional TV Liga I: Gloria Bistriţa – Steaua

19.30 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Cupa ULEB

19.30 Fotbal DIRECT
Telesport Cupa UEFA: Bayer Leverkusen – Zenit Sankt Peterburg

20.30 Fotbal DIRECT
Kanal D Liga I: Unirea Urziceni – CFR Cluj

20.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Liga I: Unirea Urziceni – CFR Cluj

21.30 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Cupa ULEB

21.45 Fotbal DIRECT
Telesport Cupa UEFA: Getafe – Bayern Munchen

21.45 Baschet DIRECT
Sport Klub Meci din Euroligă

VINERI

12.00 Înot DIRECT
Eurosport CM bazin scurt

16.00 Baschet DIRECT
Telesport Cupa României, Final Four

18.30 Baschet DIRECT
Telesport Cupa României, Final Four

19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga II

19.30 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Cupa ULEB

20.00 Tenis DIRECT
Telesport Cupa Davis: USA – Franţa

20.15 Handbal DIRECT
Sport.ro Hamburg – Ciudad Real

21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga

21.30 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Cupa ULEB

21.45 Înot DIRECT
Eurosport CM bazin scurt

22.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Benfica – Academica

SÎMBÄ‚TÄ‚

11.00 Înot DIRECT
Eurosport CM bazin scurt

11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Delta Tulcea – CS Otopeni

13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a: Intergaz – Petrolul

15.00 Motociclism DIRECT
Eurosport Moto GP, Portugalia, calificări

16.00 Baschet DIRECT
Telesport Cupa României, finala mică

16.30 Fotbal DIRECT
Kanal D U.Craiova – Oţelul Galaţi

16.30 Fotbal DIRECT
Kanal D Liga I: U.Craiova – Oţelul

16.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga

17.00 Rugby DIRECT
Eurosport 2 Cupa Naţiunilor : Rusia – Georgia

18.30 Înot DIRECT
Eurosport CM bazin scurt, finale

18.30 Fotbal DIRECT
Telesport Liga I: Ceahlăul – Dacia Mioveni

19.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 West Bromwich – Watford

19.30 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Cupa ULEB

20.30 Baschet DIRECT
Telesport Cupa României, finala mare

20.30 Fotbal DIRECT
Naţional TV Poli Timişoara – Dinamo

21.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Guimaraes – Boavista

21.30 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Cupa ULEB

22.00 Kickboxing DIRECT
Eurosport Trofeul Spectacol Milano

23.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Setubal – Porto

DUMINICÄ‚

10.00 Înot DIRECT
Eurosport CM bazin scurt

10.30 Hochei DIRECT
Sport 1 Estonia – Ungaria, CM divizia I

11.00 Atletism DIRECT
Eurosport 2 Maratonul de la Londra

11.00 Handbal DIRECT
Sport.ro Challenge Cup, semifinala, UCM Resiţa- Benfica

12.00 Fotbal DIRECT
TVR 2 Concordia Chiajna – FC Braşov

13.00 Motociclism DIRECT
Eurosport Moto GP, Portugalia

13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a: FC Argeş – FC Bihor

15.00 Baschet feminin DIRECT
Telesport Play-off, Rapid – Sportul

15.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci dn Eredivisie

16.45 Fotbal DIRECT
TVR 1 Liga I: Farul – FC Vaslui

17.30 Fotbal DIRECT
Telesport Liga I: Poli Iaşi – UTA

18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga

18.30 Înot DIRECT
Eurosport CM bazin scurt

18.30 Fotbal DIRECT
Naţional TV Liga I: Pandurii – Unirea Urziceni

19.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Panathinaikos – Aris Salonic

19.30 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Cupa ULEB

20.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Amelia Island

20.00 Tenis DIRECT
Telesport Cupa Davis: USA – Franţa

20.30 Fotbal DIRECT
Kanal D Liga I: CFR Cluj – Rapid

21.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Sporting – Leixoes

22.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Liga I: PSG – Nice

LUNI

16.00 Ciclism DIRECT
Sport Klub Turul Turciei

16.00 Fotbal DIRECT
Telesport Liga I: Gloria Buzău – Gloria Bistriţa

18.30 Baschet DIRECT
Telesport All Star Game masculin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here