SPORT LA TV: 25-31 martie

0
78

Anca Scheckmann vă invită să urmăriţi transmisiunile sportive ale săptămînii

MARŢI

13.30 Snooker DIRECT
Eurosport Open-ul Chinei

22.00 Fotbal DIRECT
Telesport Fanatik show

MIERCURI

01.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, New York R. – Philadelphia F.

13.30 Snooker DIRECT
Eurosport Open-ul Chinei

20.30 Fotbal DIRECT
Antena 1 Meci amical România – Rusia

21.30 Ciclism DIRECT
Eurosport CM pe velodrom

JOI

01.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Columbus Blue Jackets – Chicago Blackhawks

02.20 Fotbal DIRECT
Sport Klub Copa Libertadores: River Plate – Universidad

13.30 Snooker DIRECT
Eurosport Open-ul Chinei

16.30 Baschet feminin DIRECT
Telesport Cupa României: ICIM Arad – CSS
Sfîntu Gheorghe

18.30 Baschet feminin DIRECT
Telesport Cupa României: U.Cluj – Sportul Studenţesc

19.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Panathinaikos – Panionios

20.30 Ciclism DIRECT
Eurosport CM pe velodrom

VINERI

13.30 Snooker DIRECT
Eurosport Open-ul Chinei

16.30 Baschet feminin DIRECT
Telesport Cupa României, finala mică

17.00 Handbal DIRECT
TVR 1 România – Coasta de Fildeş, calificare JO

18.30 Baschet feminin DIRECT
Telesport Cupa României, finala mare

19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga II

21.00 Ciclism DIRECT
Eurosport CM pe velodrom

21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga: Rostock – Wolsburg

21.30 Ciclism DIRECT
Eurosport CM pe velodrom

21.30 Rugby DIRECT
Eurosport 2 Super 14

22.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Guimaraes – Maritimo

SÎMBÄ‚TÄ‚

14.00 Motociclism DIRECT
Eurosport Moto GP, etapa din Spania

14.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Glasgow R. – Celtic Glasgow

15.30 Fotbal DIRECT
Telesport Liga I: U.Cluj – Oţelul Galaţi

16.00 Ciclism DIRECT
Eurosport CM pe Velodrom

16.00 Fotbal DIRECT
Kanal D Liga I: Gloria Bistriţa – Poli Timişoara

16.15 Volei DIRECT
Eurosport 2 Liga Campionilor

16.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga

16.45 Rugby DIRECT
Sport 1 Leicester Tigers – London Wasps

17.00 Handbal feminin DIRECT
TVR 1 România – Croaţia, calificare JO

18.30 Fotbal DIRECT
Naţional TV Liga I: Unirea Urziceni – Farul

18.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Ligue I: Bordeaux – Nancy

18.45 Canotaj DIRECT
Eurosport Cursa universităţilor: Oxford – Cambridge, la Londra

19.00 Baschet masculin DIRECT
Telesport CN, Atlassib Sibiu – Elba Timişoara

19.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Charlton – Wolwerhampton

19.15 Volei DIRECT
Eurosport 2 Liga Campionilor

20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga I: Rapid – Ceahlăul

21.15 Fotbal DIRECT
Eurosport 2 Liga profesionistă americană în SUA

21.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Benfica – Pacos Ferreira

21.50 Fotbal DIRECT
Sport Klub Cupa Ligii: Lens – PSG

DUMINICÄ‚

09.30 Snooker DIRECT
Eurosport 2 Open-ul Chinei

11.45 Motociclism DIRECT
Eurosport Moto GP, etapa din Spania

12.00 Fotbal DIRECT
TVR 2 Dinamo II – Concordia Chiajna

12.30 Volei DIRECT
Eurosport 2 Liga Campionilor

13.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Nac Breda – Feyenoord

15.30 Volei DIRECT
Eurosport 2 Liga Campionilor

15.30 Fotbal DIRECT
Telesport Liga I: UTA – Gloria Buzău

16.00 Fotbal DIRECT
Naţional TV Liga I: FC Vaslui – Steaua

16.00 Snooker DIRECT
Eurosport Open-ul Chinei

17.00 Handbal feminin DIRECT
TVR 1 România – Polonia, calificări JO

17.30 Ciclism DIRECT
Eurosport CM pe Velodrom

18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga

18.00 Fotbal DIRECT
Telesport Liga I: Pandurii – Poli Iaşi

19.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Olympiacos – Larisa

19.30 Fotbal DIRECT
Kanal D Liga I: Dinamo – CFR Cluj

20.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Ligue I: Monaco – Rennes

21.45 Fotbal DIRECT
Sport 1 Belenenses – FC Porto

LUNI

20.30 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Miami

22.00 Fotbal DIRECT
Telesport Fanatik show

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here