SPORT LA TV: 18-24 martie

0
75

Cristina Toma vă invită să urmăriţi transmisiile sportive ale săptămînii

MARŢI

07.30 Tenis DIRECT
Sport.ro Turneul de la Indian Wells

14.00 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport CM Goteborg

19.15 Înot DIRECT
Eurosport CE Eindhoven

19.15 Fotbal DIRECT
Sport 1 Cupa Franţei, optimi:
Paris St. Germain – Bastia

19.30 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Cupa ULEB

21.15 Baschet DIRECT
Eurosport 2 Cupa ULEB

21.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Cupa Germaniei, semifinale:
Borussia D. – Carl Zeiss Jena

24.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Turneul de la Indian Wells

MIERCURI

01.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Philadelphia F. – Atlanta T.

15.00 Fotbal DIRECT
Kanal D Liga I: FC Vaslui – Poli Timişoara

15.00 Fotbal DIRECT
TVR 1 Liga I: Dacia Mioveni – Oţelul

15.00 Fotbal DIRECT
Kanal D Liga I: FC Vaslui – Poli Timişoara

15.30 Fotbal DIRECT
Telesport Liga I: Gloria Bistriţa – U. Cluj

17.00 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga I: Dinamo – Poli Iaşi

19.00 Fotbal DIRECT
Sport 1 Cupa Franţei, Bordeaux – Lille

19.00 Fotbal DIRECT
Telesport Liga I: Pandurii Tg. Jiu – Ceahlăul

20.00 Fotbal DIRECT
Naţional TV Liga I: CFR Cluj – Farul Constanţa

20.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Indian Wells

21.00 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport CM Goteborg Perechi

21.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Cupa Germaniei, semifinale:
Bayern Munchen – VfL Wolfsburg

24.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Turneul de la Indian Wells

JOI

01.00 Hochei DIRECT
Sport 1 Buffalo S. – Tampa Bay Lightning

02.50 Fotbal DIRECT
Sport Klub Copa Libertadores:
Flamengo – Nacional

07.30 Tenis DIRECT
Sport.ro Turneul de la Indian Wells

14.30 Fotbal DIRECT
Telesport Liga I: UTA – Craiova

18.30 Fotbal DIRECT
Naţional TV Unirea Urziceni – Gloria Buzău

19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga

19.00 Hochei DIRECT
Sport 1 Finala mică Camp. Ungariei
Alba Volan – HC Miercurea Ciuc

19.15 Înot DIRECT
Eurosport CE Eindhoven, finale

20.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Indian Wells

20.30 Fotbal DIRECT
Kanal D Liga I: Rapid – Steaua

21.00 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport CM Goteborg feminin

21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga: Frankfurt – Cottbus

24.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Turneul de la Indian Wells

VINERI

15.00 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport CM Goteborg masculin

18.30 Baschet DIRECT
Telesport CN: CSM Oradea – Atllasib Sibiu

18.45 Fotbal DIRECT
Sport 1 Charlton – West Bromwich Albion

19.15 Înot DIRECT
Eurosport CE Eindhoven, finale

21.15 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport CM Goteborg Dans

21.30 Rugby DIRECT
Eurosport 2 Super 14: Biarritz – Brive

SÎMBÄ‚TÄ‚

07.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Calificări Marele Premiu al Malayesiei

11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a: Rm.Vîlcea – FC Argeş

13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a: Chiajna – Sportul

14.00 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport CM Goteborg Masculin

15.00 Rugby DIRECT
Sport.ro CEN, România – Cehia

16.00 Fotbal DIRECT
Kanal D Liga I: U. Cluj – Dinamo

16.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga

16.30 Baschet feminin DIRECT
Telesport CN: BC Alexandria – ICIM Arad

18.15 Handbal DIRECT
Sport 1 Ungaria – România

18.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Ligue I

19.00 Baschet DIRECT
Telesport CN: Dinamo – U. Cluj

19.15 Înot DIRECT
Eurosport CE Eindhoven, finale

20.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub PSV – Groningen

20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga I: CFR Cluj – Poli Iaşi

22.00 Înot DIRECT
Eurosport CE Eindhoven

24.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Turneul de la Indian Wells

DUMINICÄ‚

08.55 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al Malayesiei

11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Liga a II-a: Delta Tulcea- FC Botoşani

12.00 Fotbal DIRECT
TVR 2 Liga a II-a: CS Otopeni – FC Braşov

15.00 Fotbal DIRECT
TVR 1 Liag I: U.Craiova – FC Vaslui

15.30 Fotbal DIRECT
Telesport Liga I: Oţelul Galaţi – Gloria Bistriţa

16.00 Fotbal DIRECT
Naţional TV Liga I: Gloria Buzău – Rapid

16.30 Patinaj artistic DIRECT
Eurosport CM Goteborg Gala

18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga

19.00 Fotbal DIRECT
Telesport Poli Timişoara – Dacia Mioveni

19.00 Înot DIRECT
Eurosport CE Eindhoven, finale

20.30 Fotbal DIRECT
Kanal D Liga I: Steaua – UTA

21.15 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Indian Wells

21.10 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Argentina

22.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Ligue I

LUNI

01.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Indian Wells

09.30 Snooker DIRECT
Eurosport Openul Chinei

19.15 Înot DIRECT
Eurosport CE Eindhoven, finale

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here