SPORT LA TV: 1-7 aprilie

0
74

Alexandra Morariu vă invită să urmăriţi transmisiunile sportive ale săptămînii

MARŢI

21.45 Baschet DIRECT
Sport Klub Meci din Euroligă

24.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Turneul Masters Series Miami

MIERCURI

05.00 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL, Vancouver – Colorado

18.00 Hochei DIRECT
Sport 1 Meci amical, Ungaria – România

20.00 Tenis DIRECT
Eurosport 2 Turneul WTA de la Miami

21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Liga Campionilor: Arsenal – Liverpool

23.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Turneul Masters Series Miami

JOI

02.30 Hochei DIRECT
Sport 1 NHL; Pittsburgh – Philadelphia

03.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Copa Libertadores, Fluminense – Libertad

16.30 Handbal feminin DIRECT
Sport.ro HCM Buzău – Oltchim

17.50 Gimnastică DIRECT
TVR 2 CE, calificări feminin

19.30 Fotbal DIRECT
Telesport Cupa UEFA: Bayer Leverkusen – Zenit Sankt Petersburg

20.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Miami

21.45 Fotbal DIRECT
Telesport Cupa UEFA: Bayern Munchen – Getafe

21.45 Fotbal DIRECT
Pro TV Cupa UEFA: Fiorentina – PSV

21.45 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Euroligă

22.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Turneul Masters Series Miami

VINERI

10.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Turneul Masters Series Miami

19.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga II

19.00 Fotbal DIRECT
Telesport Liga I: Poli Iaşi – Unirea Urziceni

20.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Turneul Masters Series Miami

21.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga

22.30 Fotbal DIRECT
Sport 1 Pacos Ferreira – Guimaraes

SÎMBÄ‚TÄ‚

11.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Liga a II-a

13.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Meci din Liga a II-a

15.00 Gimnastică DIRECT
Eurosport CE Clermont-Ferrand

15.15 Fotbal DIRECT
Sport.ro Cupa Angliei, WBA-Portsmouth

15.30 Fotbal DIRECT
Telesport Liga I: U Craiova – Gloria Bistriţa

16.00 Fotbal DIRECT
Kanal D Liga I: Oţelul – Dinamo

16.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga

17.00 Rugby DIRECT
Sport 1 Cupa Euro Heineken: London Irish – Perpignan

18.30 Fotbal DIRECT
Naţional TV Liga I: Poli Timişoara – U. Cluj

18.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Ligue I: Rennes – Bordeaux

19.00 Tenis DIRECT
Eurosport Turneul WTA de la Miami

19.30 Rugby DIRECT
Sport 1 Cupa Euro Heineken, Gloucester – Munster

19.30 Volei DIRECT
Eurosport 2 Liga Campioanelor

20.45 Fotbal DIRECT
Antena 1 Liga I: Farul vs Rapid

21.30 Volei DIRECT
Eurosport 2 Liga Campioanelor

DUMINICÄ‚

09.45 Atletism DIRECT
Eurosport Maratonul de la Paris

11.30 Superstock DIRECT
Eurosport 2 CM de la Valencia

13.00 Handbal DIRECT
Telesport Medgidia – Steaua

14.00 Ciclism DIRECT
Eurosport Turul Flandrei

14.00 Motocros DIRECT
Eurosport 2 CM Olanda

14.25 Formula 1 DIRECT
TVR 1 Marele Premiu al statului Bahrain

14.55 Gimnastică DIRECT
TVR 2 CE, Clermont-Ferrand

15.30 Fotbal DIRECT
Sport Klub Ajax – De Graafschap

16.30 Fotbal DIRECT
TVR 1 Liga I: Gloria Buzău – FC Vaslui

17.30 Volei DIRECT
Eurosport 2 Liga Campioanelor

18.00 Rugby DIRECT
Sport 1 Cupa Europei Heineken, Toulouse – Cardiff

18.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Meci din Bundesliga

18.30 Fotbal DIRECT
Naţional TV Liga I: CFR Cluj – Pandurii Tg.Jiu

19.00 Fotbal DIRECT
Telesport Liga I: Ceahlăul – UTA

19.00 Fotbal DIRECT
Sport.ro Cupa Angliei, Barnsley-Cardiff City

20.00 Tenis DIRECT
Sport.ro Turneul Masters Series Miami

20.00 Auto DIRECT
Eurosport CM de turisme FIA by LG

20.30 Volei DIRECT
Eurosport 2 Liga Campioanelor

20.30 Fotbal DIRECT
Kanal D Steaua – Dacia Mioveni

22.00 Fotbal DIRECT
Sport Klub Marseille – Lyon

22.10 Fotbal DIRECT
Sport.ro Argentina

22.30 Fotbal DIRECT
Eurosport Liga profesionistă americană

22.45 Fotbal DIRECT
Sport 1 Boavista – Benfica

23.00 Auto DIRECT
Eurosport CM de turisme FIA by LG, etapa de la Puebla

LUNI

19.45 Futsal DIRECT
Sport Klub CN, Reşiţa – CIP Deva

21.15 Fotbal DIRECT
Sport Klub Bundesliga II

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here