Programul transmisiunilor Dolce Sport în perioada 4 – 10 aprilie

0
133

PROGRAMUL transmisiunilor Dolce Sport în perioada 4 – 10 aprilie I. 72 DE EVENIMENTE ÎN DIRECT

1. Liga 1
– Astra – Viitorul, luni, 03.04, ora 20:30, in direct la Dolce Sport 1
– ASA Tg Mures – Pandurii Tg Jiu, marti, 04.04, ora 18:00, in direct la Dolce Sport 1
– Poli Timisoara – Concordia Chiajna, marti, 04.04, ora 20:30, in direct la Dolce Sport 1
– FC Botosani – FC Voluntari, miercuri, 05.04, ora 16:00, in direct la Dolce Sport 1
– Gaz Metan Medias – CSM Poli Iasi, miercuri, 05.04, ora 18:30, Dolce Sport 1
– Dinamo – CFR Cluj, miercuri, 05.04, ora 21:00, in direct la Dolce Sport 1
– Viitorul – CSU Craiova, joi, 06.04, ora 18:00, in direct la Dolce Sport 1
– FCSB – Astra Giurgiu, joi, 06.04, ora 20:30, in direct la Dolce Sport 1
– Pandurii Tg Jiu – Poli Timisoara, vineri, 7.04, ora 17:30, in direct la Dolce Sport 1
– FC Voluntari – ASA Tg Mures, sambata, 8.04, ora 14:30, in direct la Dolce Sport 1
– CSM Poli Iasi – FC Botosani, sambata, 8.04, ora 20:30, in direct la Dolce Sport 1
– CFR Cluj – Viitorul, duminica, 09.04, ora 18:00, in direct la Dolce Sport 1
– CSU Craiova – FCSB, duminica, 09.04, ora 20:30, in direct la Dolce Sport 1
– Concordia Chiajna – Gaz Metan Medias, luni, 10.04, ora 18:00, in direct la Dolce Sport 1
– Astra – Dinamo, luni, 10.04, ora 20:30, in direct la Dolce Sport 1

2. Liga 2
– Dunarea Calarasi – Sepsi Sf Gheorghe, luni, 03.04, ora 17:00, in direct la Dolce Sport 1
– CS Mioveni – Chindia Targoviste, vineri, 07.04, ora 15:00, in direct la Dolce Sport 1
– Afumati – UTA, sambata, 08.04, ora 12:00, in direct la Dolce Sport 2
– Clinceni – Satu Mare, duminica, 09.04, ora 11:00, in direct la Dolce Sport 1

3. Campionatul Spaniei
– Celta Vigo – Las Palmas, luni, 03.04, ora 21:45, in direct la Dolce Sport 2
– Athletic – Espanyol, marti, 04.04, ora 20:30, in direct la Dolce Sport 2
– Atletico – Real Sociedad, marti, 04.04, ora 22:30, in direct la Dolce Sport 2
– Betis – Villarreal, marti, 04.04, ora 22:30, in direct la Dolce Sport 4
– Barcelona – Sevilla, miercuri, 05.04, ora 20:30, in direct la Dolce Sport 2
– Deportivo la Coruna – Granada, miercuri, 05.04, ora 21:30, in direct la Dolce Sport 4
– Leganes – Real Madrid, miercuri, 05.04, ora 22:30, in direct la Dolce Sport 2
– Eibar – Las Palmas, joi, 06.04, ora 20:30, in direct la Dolce Sport 2
– Valencia – Celta Vigo, joi, 06.04, ora 22:30, in direct la Dolce Sport 2
– Villarreal – Athletic, vineri, 7.04, ora 21:45, in direct la Dolce Sport 2
– Espanyol – Deportivo Alaves, sambata, 8.04, ora 14:00, in direct la Dolce Sport 2
– Real Madrid – Atletico, sambata, 8.04, ora 17:15, in direct la Dolce Sport 1
– Sevilla – Deportivo la Coruna, sambata, 8.04, ora 19:30, in direct la Dolce Sport 2
– Malaga – Barcelona, sambata, 8.04, ora 21:45, in direct la Dolce Sport 2
– Granada – Valencia, duminica, 9.04, ora 13:00, in direct la Dolce Sport 2
– Celta Vigo – Eibar, duminica, 9.04, ora 17:15, in direct la Dolce Sport 3
– Osasuna – Leganes, duminica, 9.04, ora 19:30, in direct la Dolce Sport 3
– Las Palmas – Betis, duminica, 9.04, ora 21:45, in direct la Dolce Sport 3
– Real Sociedad – Sporting Gijon, luni, 10.04, ora 21:45, in direct la Dolce Sport 2

4. Campionatul Angliei
– Sunderland – Manchester United, duminica, 09.04, ora 15:30, in direct la Dolce Sport 2
– Everton – Leicester City, duminica, 09.04, ora 18:00, in direct la Dolce Sport 2

5. Campionatul Rusiei
– Zenit – Anji, sambata, 08.04, ora 19:00, in direct la Dolce Sport 3

6. Cupa Frantei
– Frejus St Raphael – Guingamp, marti, 04.04, ora 19:00, in direct la Dolce Sport 3
– AS Monaco – Lille, marti, 04.04, ora 22:00, in direct la Dolce Sport 3
– Angers – Bordeaux, miercuri, 05.04, ora 19:30, in direct la Dolce Sport 3
– Avranches – PSG, miercuri, 05.04, ora 22:05, in direct la Dolce Sport 3

7. Handbal Champions League
– CSM Bucuresti – Ferencvaros, vineri, 07.04, ora 20:00, in direct la Dolce Sport 1
– Metz – Gyor, duminica, 09.04, ora 18:00, in direct la Dolce Sport 4
– Midtjylland – Vardar, duminica, 09.04, ora 19:30, la Dolce Sport 4
– Buducnost – larvik, duminica, 09.04, ora 20:00, in direct la Dolce Sport 2

8. Campionatul National de Handbal feminin
– Zalau – Valcea, luni, 03.04, ora 19:00, in direct la Dolce Sport 2
– Rm. Valcea – CSM Roman, luni, 10.04, ora 18:00, in direct la Dolce Sport 2

9. NHL
– Pittsburgh Penguins – Columbus Blue Jackets, miercuri, 05.04, ora 02:00, in direct la Dolce Sport 1
– Washington Capitals – New York Rangers, joi, 06.04, ora 03:00, in direct la Dolce Sport 2
– Anaheim Ducks – Chicago Blackhawks, vineri, 07.04, ora 05:00, in direct la Dolce Sport 1

10. NBA
– Boston – Cleveland, joi, 06.04, ora 03:00, in direct la Dolce Sport 1
– Houston – Detroit, sambata, 08.04, ora 03:00, in direct la Dolce Sport 1
– Charlotte – Boston, duminica, 09.04, ora 01:00, in direct la Dolce Sport 1
– Atlanta – Cleveland, duminica, 09.04, ora 22:30, in direct la Dolce Sport 1

11. Formula 1 – Marele Premiu din Shanghai
– Antrenamente, vineri, 07.04, ora 05:00, in direct la Dolce Sport 2
– Antrenamente, vineri, 07.04, ora 09:00, in direct la Dolce Sport 1
– Antrenamente, sambata, 08.04, ora 07:00, in direct la Dolce Sport 1
– Calificari, sambata, 08.04, ora 10:00, in direct la Dolce Sport 2
– Cursa, duminica, 09.04, ora 09:00, in direct la Dolce Sport 1

12. Tenis Davis Cup, Serbia – Spania
– Vineri, 07.04, ora 16:00, in direct la Dolce Sport 4
– Sambata, 08.04, ora 17:00, in direct la Dolce Sport 4
– Duminica, 09.04, ora 15:00, in direct la Dolce Sport 4

13. Judo Grand Prix Antalya
– Vineri, 07.04, ora 17:00, in direct la Dolce Sport 3
– Sambata, 08.04, ora 17:00, in direct la Dolce Sport 3
– Duminica, 09.04, ora 21:00, la Dolce Sport 4

14. Campionatul National de Rugby
– SCM Timisoara – CSM Bucuresti, sambata, 08.04, ora 12:00, in direct la Dolce Sport 1
– Dinamo – CSU Cluj, duminica, 09.04, ora 14:00, in direct la Dolce Sport 1

15. Campionatul Mondial de Raliuri
– Raliul Corsicii, duminica, 09.04, ora 13:00, in direct la Dolce Sport 3

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here