Dolce Sport transmite finalele din Cupa României, Angliei, Germaniei și Franței

0
92

PROGRAMUL transmisiunilor Dolce Sport. Finalele din Cupa României, Angliei, Germaniei și Franței sunt la Dolce!

1. UEFA Europa League – finala

– Ajax – Manchester United, miercuri, 24.05, ora 21:45, in direct la Dolce Sport 1

2. Liga 1
– Gaz Metan Medias – Concordia Chiajna, marti, 23.05, ora 18:00, in direct la Dolce Sport1
– Poli Timisoara – Pandurii Tg Jiu, marti, 23.05, ora 20:30, in direct la Dolce Sport1
– ASA Tg Mures – FC Voluntari, miercuri, 24.05, ora 18:00, in direct la Dolce Sport 1
– FC Botosani – CSM Poli Iasi, joi, 25.05, ora 20:30, in direct la Dolce Sport 1
– Pandurii Tg Jiu – Gaz Metan Medias, vineri, 26.05, ora 20:30, in direct la Dolce Sport 1
– Poli Timisoara – ASA Tg Mures, duminica, 28.05, ora 18:00, in direct la Dolce Sport 1
– CSM Poli Iasi – FC Voluntari, duminica, 28.05, ora 20:30, in direct la Dolce Sport 1
– Concordia Chiajna – FC Botosani, luni, 29.05, ora 20:30, in direct la Dolce Sport 1

3. Liga 2
– Sepsi Sf Gheorghe – Braila, marti, 23.05, ora 15:30, in direct la Dolce Sport 1
– Luceafarul Oradea – Mioveni, miercuri, 24.05, ora 15:30, in direct la Dolce Sport 1
– UTA – Balotesti, joi, 25.05, ora 17:30, in direct la Dolce Sport 1
– Resita – Sepsi Sf Gheorghe, duminica, 28.05, ora 12:30, in direct la Dolce Sport 1
– Mioveni – Afumati, duminica, 28.05, ora 15:00, in direct la Dolce Sport 2
– Brasov – luceafarul oradea, luni, 29.05, ora 18:00, in direct la Dolce Sport 1

4. Cupa Romaniei – finala
– Astra Giurgiu – Voluntari-CSU Craiova, sambata, 27.05, ora 21:00, in direct la Dolce Sport 1

5. Cupa Angliei – finala
– Chelsea – Arsenal, sambata, 27.05, ora 19:30, in direct la Dolce Sport 2

6. Cupa Germaniei – finala
– Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund, sambata, 27.05, ora 21:00, in direct la Dolce Sport 3

7. Cupa Frantei – finala
– Angers – PSG, sambata, 27.05, ora 22:00, in direct la Dolce Sport 2

8. Handbal Challenge Cup
– Potaissa Turda – Sporting Lisabona, sambata, 27.05, ora 17:00, in direct la Dolce Sport 2

9. Formula 1, Marele Premiu de la Monaco
– Antrenamente, joi, 25.05, ora 11:00, in direct la Dolce Sport 1
– Antrenamente, joi, 25.05, ora 15:00, in direct la Dolce Sport 2
– Antrenamente, sambata, 27.05, ora 12:00, in direct la Dolce Sport 1
– Calificari, sambata, 27.05, ora 15:00, in direct la Dolce Sport 1
– Cursa, duminica, 28.05, ora 15:00, in direct la Dolce Sport 1

10. Formula 2 Monaco
– Vineri, 26.05, ora 12:30, in direct la Dolce Sport 2
– Sambata, 27.05, ora 17:10, in direct la Dolce Sport 1

11. Porsche Supercup
– Duminica, 28.05, ora 10:45, in direct la Dolce Sport 1

12. NHL
– Nashville – Anaheim, marti, 23.05, ora 03:00, in direct la Dolce Sport 1 (daca este necesar)
– Ottawa – Pittsburgh, miercuri, 24.05, ora 03:00, in direct la Dolce Sport 1 (daca este necesar)
– Anaheim – Nashville, joi, 25.05, ora 04:00, in direct la Dolce Sport 2 (daca este necesar)
– Pittsburgh – Ottawa, vineri, 26.05, ora 03:00, in direct la Dolce Sport 1 (daca este necesar)

13. NBA
– Golden State – San Antonio, joi, 25.05, ora 04:00, in direct la Dolce Sport 1 (daca este necesar)
– San Antonio – Golden State, sambata, 27.05, ora 04:00, in direct la Dolce Sport 1 (daca este necesar)
– Boston – Cleveland, duminica, 28.05, ora 03:30, in direct la Dolce Sport 1
– Golden State – San Antonio, luni, 29.05, ora 04:00, in direct la Dolce Sport 1 (daca este necesar)

14. ATP 250 Lyon
– Joi, 25.05, ora 11:00, in direct la Dolce Sport 2
– Vineri, 26.05, ora 15:30, in direct la Dolce Sport 2
– Sambata, 27.05, ora 15:30, in direct la Dolce Sport 3

15. Campionatul National de Rugby
– Finala mica, duminica, 28.05, ora 17:00, in direct la Dolce Sport 2
– Finala mare, duminica, 28.05, ora 19:00, in direct la Dolce Sport 2

(text si foto: Dolce Sport)

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY