Ce sport vedem la TV?

0
41

MARŢI

12.00 Tenis DIRECT

Telesport ATP Bastad

15.00 Ciclism DIRECT

Eurosport Turul Franţei

15.30 Tenis DIRECT

Sport 1 Turneul WTA de la Budapesta

MIERCURI

09.30 Volei DIRECT

Eurosport Circuitul Mondial în Japonia

12.00 Tenis DIRECT

Telesport ATP Bastad

12.30 Volei DIRECT

Eurosport Circuitul Mondial Japonia

15.00 Ciclism DIRECT

Eurosport Turul Franţei

15.30 Tenis DIRECT

Sport 1 Turneul WTA de la Budapesta

JOI

09.30 Volei DIRECT

Eurosport Circuitul Mondial Japonia

12.00 Tenis DIRECT

Telesport ATP Bastad

12.30 Volei DIRECT

Eurosport Circuitul Mondial Japonia

15.00 Ciclism DIRECT

Eurosport Turul Franţei

15.30 Tenis DIRECT

Sport 1 Turneul WTA de la Budapesta

18.30 Atletism DIRECT

Eurosport Campionatele Mondiale

de juniori Bydgoszc

19.00 Handbal feminin DIRECT

Sport.ro România “¢ Norvegia

VINERI

09.30 Volei DIRECT

Eurosport Circuitul Mondial Japonia

12.00 Tenis DIRECT

Telesport ATP Bastad

12.30 Volei DIRECT

Eurosport Circuitul Mondial Japonia

14.00 Motociclism DIRECT

Eurosport 2 CM, etapa din Germania

15.30 Tenis DIRECT

Sport 1 Turneul WTA de la Budapesta

18.30 Atletism DIRECT

Eurosport Campionatele Mondiale

de juniori Bydgoszc

19.00 Handbal feminin DIRECT

Sport.ro România “¢ Norvegia

19.15 Atletism DIRECT

Eurosport CM juniori

20.30 Volei DIRECT

Eurosport 2 Liga europeană

21.00 Atletism DIRECT

Sport 1 Etapa de Golden League

de la Roma

SÎMBÄ‚TÄ‚

09.30 Volei DIRECT

Eurosport Circuitul Mondial Japonia

10.35 Rugby DIRECT

Sport.ro TriNations,

Noua Zeelandă – Africa de Sud

12.00 Volei DIRECT

Eurosport Circuitul Mondial Japonia

12.00 Tenis DIRECT

Sport 1 Turneul ATP de la Gstaad

semifinala 1

13.00 Volei DIRECT

Sport 1 CEV Hamburg

14.00 Motociclism DIRECT

Eurosport CM, etapa din Germania

15.00 Tenis DIRECT

Sport 1 Turneul WTA de la Budapesta

16.00 Ciclism DIRECT

Eurosport Turul Franţei

18.40 Auto DIRECT

Sport Klub DTM; Zandvoort

19.00 Handbal feminin DIRECT

Sport.ro România “¢ Norvegia

19.00 Snooker DIRECT

Eurosport Cupa Mondială

19.00 Volei DIRECT

Eurosport 2 Liga europeană

19.00 Fotbal DIRECT

Eurosport 2 MLS, Campionatul Conferinţei

20.00 Speedway DIRECT

Sport 1 CM pe echipe semifinala 1,

de la Leszno

22.00 Fotbal DIRECT

Eurosport 2 MLS, Campionatul Conferinţei

22.00 Boxbuster DIRECT

Sport.ro Wladimir Klitschko

“¢ Tony Thompson

DUMINICÄ‚

00.10 Fotbal DIRECT

Sport.ro Meci din Brazilia

09.30 Volei DIRECT

Eurosport Circuitul Mondial Japonia

10.45 Motociclism DIRECT

Eurosport CM, etapa din Germania

12.00 Volei DIRECT

Eurosport 2 Circuitul Mondial Japonia

12.00 Volei DIRECT

Telesport CEV Hamburg

14.00 Auto DIRECT

Sport Klub DTM; Zandvoort

14.00 Tenis DIRECT

Sport 1 Turneul ATP de la Gstaad, finala

14.15 Motociclism DIRECT

Eurosport CM, etapa din Germania

15.00 Tenis DIRECT

Telesport Turneul ATP de la Bastad, finala

16.00 Ciclism DIRECT

Eurosport Turul Franţei

16.00 Tenis DIRECT

Sport 1 Turneul WTA de la Budapesta

19.00 Fotbal DIRECT

Sport.ro Meci amical:

CFR Cluj- Panathinaikos

19.00 Atletism DIRECT

Eurosport 2 Marele Premiu IAAF Atena

20.00 Atletism DIRECT

Eurosport CM juniori

21.00 Tenis DIRECT

Eurosport Turneul ATP

21.30 Snooker DIRECT

Eurosport Cupa Mondială

22.00 Fotbal DIRECT

Sport.ro Meci din Brazilia

LUNI

13.45 Ciclism DIRECT

Eurosport Turul Franţei

18.30 Fotbal DIRECT

Eurosport CE under 19

20.30 Fotbal DIRECT

Eurosport CE under 19

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here